• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

26 Ağustos 2014

TÜRKİYE KYOKUSHIN STİL KARATE ŞAMPİYONASI ARTVİNDE YAPILACAK

Türkiye Kyokushın Karate Şampiyonası 30- 31 Ağustos tarihleri arasında Türkiye’nin çeşitli illerinden yaklaşık 500 sporcunun katılımı ile Artvin’de yapılacak.


artvinkrt1Artvin 30- 31 Ağustos tarihlerinde yaklaşık 500 sporcunun katılımı ile gerçekleşecek Türkiye KYOKUSHIN Stil Karate Şampiyonasına hazırlanıyor.

Türkiye Karate Federasyonun 2014 faaliyet takviminde yer alan Türkiye KYOKUSHIN Karate Şampiyonası 30- 31 Ağustos tarihleri arasında Türkiye’nin çeşitli illerinden yaklaşık 500 sporcunun katılımı ile Artvin Merkez Spor salonunda gerçekleştirilecek. Artvin esnafının yüzünü bir kez daha güldürecek olan bu organizasyon sayesinde ilde karate müsabakalarının da heyecanı yaşanmış olacak. Tüm Artvin halkının Türkiye şampiyonasının düzenleneceği Artvin Spor Salonu’na beklendiği bu hafta sonu ilimiz yine kalabalık ve hareketli günlerini yaşayacak.

Karate Antrenöründen Başkan Kocatepe’ye Ziyaret

Konuyla alakalı; Türkiye Karate Federasyonu KYOKUSHIN Karate Antrenörü Metin Ay, Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe’yi makamında ziyaret etti. Artvin Belediyesi ile Artvin Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından bu hafta sonu düzenlenecek olan organizasyon hakkında Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe’ye bilgi aktaran Metin Ay, Artvin’in ülke çapında çok önemli bir organizasyona ev sahipliği yapacağını ifade etti. Ay; Minik, Yıldız, Ümit, Genç ve Büyükler kategorilerinde yapılacak olan Türkiye Kyokushin Stil Karate Şampiyonası, 30-31 Ağustos 2014 tarihlerinde Artvin’de düzenleneceğini söyledi.

karate1Başkan Kocatepe: Artvin En İyi Şekilde Ev Sahipliği Yapacaktır

Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe, ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirirken, bu tür organizasyonların Artvin’de yapılıyor olmasının bu şehrin geleceği açısından öneminin büyük olduğunu söyledi. Benzer organizasyonlardan başarıyla çıkan Artvin’in hafta sonu düzenlenecek olan Türkiye KYOKUSHIN Stil Karate Şampiyonasını da başarıyla organize edeceğine inandığını ifade eden Başkan Kocatepe, “Türkiye Karate Federasyonun 2014 faaliyet takviminde yer alan Türkiye KYOKUSHIN Karate Şampiyonası 30- 31 Ağustos tarihleri arasında Türkiye’nin çeşitli illerinden yaklaşık 500 sporcunun katılımı ile Artvin Merkez Spor salonunda gerçekleştirilecek. Bu organizasyonun ilimize verilmesi bizleri mutlu etmiştir. Bu tür etkinlikleri ilimiz başarıyla gerçekleştiriyordu. Bu organizasyonunda altından başarıyla kalkacağımıza inanıyorum. İlimizin misafirperverliğini bir kez daha gösterme şansı bulacağız. Tüm bu organizasyona katılacak olan sporcu, antrenör ve görevlileri en iyi şekilde ağırlayacağımızdan kimsenin kuşkusu olmasın. Hafta sonu tüm Artvinli sporseverleri Spor Salonu’muza bekliyoruz. Bu tür organizasyonlarda elde edeceğimiz başarılar hem ilimizin tanıtımına ciddi katkı sağlayacaktır hemde gelecekte gelebilecek olan daha büyük organizasyonlarında önünü açacaktır” diye konuştu.

Artvin Karate İl Temsilcisi Şirin Ali Öz’ün hazır bulunduğu ziyaret organizasyona ilişkin görüş alışverişinin ardından son buldu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+9 = ?