• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

5 GÜNLÜK KAMPIN EN ÖZEL GÖRÜNTÜLERİ NTV’DE

Üç arkadaşın doğa ile baş başa kalarak yaptığı ve NTV’nin doğa ekranında yayınlanan ‘En Güzel Rotolar’ adlı programın 09 Mayıs yayını çekimleri Ordu’da gerçekleştirildi. 


87616558456173867190

Patikaa.com / Haber Merkezi


NTV’nin en çok izlenen programlarından birisi olan ‘En Güzel Rotalar’ adlı programın çekimleri için Ordu’ya gelen sporla ve doğayla iç içe yaşayan Ufuk Sönmez, yetenekli genç oyuncu Bora Cengiz ve her şeye meraklı Elif Tümen Ordu’da kamp yaparak, bölgenin doğal ve tarihi güzelliklerini keşfederek, en iyi yürüyüş parkurlarını, en keyifli kamp yerlerini ekranlara getirecek. Her hafta Türkiye’nin bir çok bölgesinde yapılan çekimleri ekranlara taşıyan üç doğa tutkunu arkadaş programın bir bölümünü Karadeniz’in eşsiz güzelliklerini barındıran Ordu’da gerçekleştirdi.

5 Günlük Kamp

9 Mayıs 2015 Cumartesi günü saat 12.15 ve 10 Mayıs Pazar günü ise saat 10.00’da NTV ekranlarında olacak program için 5 gün Ordu ilinde kamp yapan programcılar kamp boyunca tarihi Kurul Kalesi, Ulubey Kadıncık Şelalesi, Boztepe, Aybastı Perşembe Yaylası, Bolaman, Perşembe Kordontepe, Yason Burnu gibi Ordu’nun tarihi ve turistik mekanlarında çekimler yaptı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+8 = ?