• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

02 Eylül 2014

AA TRABZON’DA YENİ DÖNEM

Anadolu Ajansının Samsun bölge müdürlüğü ve beraberindeki Çorum, Amasya ve Sinop’un da dahil olduğu 11 il Trabzon’a bağlandı.


aatrb1Anadolu Ajansı Samsun Bölge Müdürlüğü kapatılarak Trabzon’a bağlandı. AA Trabzon bölge müdürlüğünde de yeni dönem başladı. AA Trabzon bölge müdürlüğüne atanan Murat Paksoy’da görevine başladı.Anadolu Ajansındaki yeni yapılanma çerçevesinde göreve atanan Paksoy, bir süre önce Trabzon’a geldi ve yerleşti.

Samsun bürosunun kapatılması ile birlikte Çorum, Amasya ve Sinop’un da dahil olduğu 11 il Trabzon’a bağlandı. Genç yaşında Trabzon’a atanan Paksoy, 11 ilden sorumlu bölge müdürü olarak görev yapacak.

Bir süredir Trabzon Bölge Müdürü olarak görev yapan Murat Kaban’ın ise kendi isteği ile Trabzon’da kaldığı öğrenildi.
İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesinden mezun olan Murat Paksoy’un İstanbul’da bir süre adliyede görev yaptıktan sonra Kocaeli bürosuna müdür olarak atandığı daha sonra da Sakarya bölge müdür vekilliğine getirildiği belirtildi.

Çalıştığı dönemlerde Türkiye gündemini belirleyen haberlere imza atan Paksoy, Kocaeli bürosunda da başarıyla görev yaptıktan sonra AA Genel Müdürü Kemal Öztürk’ün memleketi Sakarya’ya atanmıştı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+10 = ?