• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

AKÇAABAT TSM KOROSU BAYBURT’TA ESTİ

Akçaabat Belediyesi Türk Sanat Müziği korosu çevre il ve ilçelerde konserlerine Bayburt’ta devam etti.


AKÇAABAT-TSM-KOROSU-BAYBURT’TA-ESTİ-1Akçaabat Belediyesi Türk Sanat Müziği korosu çevre il ve ilçelerde konserlerine devam ediyor.

Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği ile Bayburt Belediyesi’nin ortaklaşa organize ettiği gecede katılım oldukça yoğundu. Akçaabat Belediyesi Türk Sanat Müziği korosu yılların eskitemediği birbirinden güzel şarkıları şef Salih Kazancıoğlu önderliğinde Bayburtlularla buluşturdu.

Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş Akçaabat TSM Korosu kafilesiyle yakından ilgilenirken koroyla birlikte konserden önce yemek yedi.

AKÇAABAT-TSM-KOROSU-BAYBURT’TA-ESTİ-2Sunuculuğunu Hakan Karan’ın yaptığı konsere Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş, Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Mehmet Şentürk, Akçaabat Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Turhan Bektaşoğlu, daire amirleri ve çok sayıda müziksever katıldı.

Konser sonunda Doğu Karadeniz Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Mehmet Şentürk Başkan Mete Memiş’e bir takım hediyeler takdim ederken Memiş’te Şentürk’e plaket takdim etti.

Konser toplu hatıra fotoğrafının ardından son buldu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+8 = ?