• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

03 Kasım 2014

ARDEŞEN GSK İSTANBUL’A LİDER GİTTİ LİDER DÖNDÜ

Ardeşen GSK Üsküdar Belediyespor’u deplasmanda 33-24 yenmeyi başardı. Dişi Atmacalar böylece lider geldikleri İstanbul’dan lider olarak geri döndüler.


ardesengsk-uskudarTürkiye Bayanlar Hentbol Süper Liginin 5. Haftasında Deplasman da İstanbul Üsküdar Belediyespor’a Konuk Olan Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü Karşılaşmadan 24-33 Galip Ayrılarak Namağlup Liderliğini Sürdürdü.

İstanbul Üsküdar Çamlıca Spor Okulu Spor Salonunda Oynanan Karşılaşmanın İlk Yarısı da 12-16 Ardeşen Üstünlüğünde Tamamlanmıştı.

NAMAĞLUP DEVAM
Hentbol’da tarihi bir başlangıç yapan Ardeşen GSK, süper lig tarihinde ilk defa namağlup liderlik koltuğunu sürdürmeye devam etti. Bu sonuçla puanını 10 yapan Ardeşen GSK, rakiplerinin korkulu rüyası olmaya devam etti.

İSTANBUL TARAFTARI YALNIZ BIRAKMADI
İstanbul da yaşayan Rize’liler takımını yalnız bırakmazken, tribünde yer alan 500 kadar Ardeşen taraftarı maç boyunca takımını destekleyerek sahip çıktı.

COŞKU DORUKLARA ULAŞTI
Maç Boyunca Tribünde Tulum Çalarak Tempo Tutan Taraftarlar, Devre Arası ve Maç Sonu Galibiyeti Uzunca Bir Süre Horon Oynayarak Kutlarken, Horon Halkasına Kulüp Yöneticileri, Teknik Ekip ve Sporcular da Katıldı.

Ardeşen GSK’ya Galibiyeti Getiren Golleri Aslı İskit (15), Perihan Topaloğlu (8), Fatmagül Sakızcan (4), Sandra Nikceviç (2), Kübra Şen (2), Slava Burlaschenko (1) ve Melek Yazıcı (1) Kaydetti.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+10 = ?