• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

02 Eylül 2014

ARDEŞEN GSK LİGE DE HAZIR AVRUPA’YA DA

Ardeşen GSK basın Sözcüsü Ömer Faruk Zenginal, fikstür çekimi sonrası yaptığı açıklamada hem Süper Lige hem de Avrupa kupalarına hazırız dedi.


ardesengskhazır2

Hentbol’da Bayanlar Süper Lig Sezonu 21 Eylülde yapılacak olan karşılaşmalarla başlayacak. Sezon’a kendi saha ve seyircisi önünde Kastamonu Belediyespor karşısında başlayacak olan Karadeniz ekibi Ardeşen GSK, Lig’in son maçını da kendi saha ve seyircisi önünde 1907 Kanaryaspor İle yapacak.

ömerfarukzenginal1Süper Lig
Fikstür çekilişi sonrası bir açıklama yapan Ardeşen GSK basın sözcüsü Ömer Faruk Zenginal, bu sezon lig’deki her takım için zor bir sezon olacağını ifade ederek, “güzel bir fikstür çektik. Artık önümüzü daha net görebileceğiz. İnşallah taraftarımızın da desteği ile sezonu hedeflediğimiz noktada tamamlayacağız. Teknik anlamdaki açıklamayı teknik ekibimizin değerlendirmesi sonucu öğreneceğiz. Fikstür Hentbol camiasına ve Büyük Ardeşen ailesine hayırlar ve güzellikler getirsin.” dedi.

Türkiye Kupası
Geçen sezon ligi ilk 4 içerisinde tamamlayan takımların Türkiye Kupası 1. Tur Karşılaşmalarına dâhil edilmediğini anımsatan Zenginal, “Türkiye Kupasına da 2. Tur’dan Başlayacağız. Türkiye Kupasındaki rakip/rakiplerimiz ise 1. Tur maçlarının ardından belli olacak.” dedi.

Avrupa Mesaisi
Geçen sezon Avrupa’da tarihi bir başarı elde ettiklerini ifade eden Zenginal, “Bu sezon da bu başarıyı yakalamak ve daha yukarılara ulaşmak için elimizden geleni yapacağız. Avrupa Kupası Maç takvimimiz ise daha önce 16 -23 Kasım olarak açıklanmıştı. Şuan maç tarihi ve programı ile ilgili kesin bir sonuç yok. İki kulüp idarecilerinin görüşmeleri sonucu karşılaşmaların nerede, ne şekilde ve tam olarak hangi tarihlerde oynanacağı kararlaştırılacak. Nihayi karar ise o zaman açıklanacak.” Dedi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+5 = ?