• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

06 Nisan 2015

ARDEŞEN GSK, PLAY-OFF’A HARİKA BAŞLADI!

Hentbol Bayanlar Süper Lig Şampiyonluk Play-Off 2. Grup ilk maçında İzmir Büyükşehir Belediyespor’u ağırlayan Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü (GSK), karşılaşmadan 32-21 galip ayrıldı.


Ardeşen-GSK-İzmirBBSKHentbol Bayanlar Süper Lig play-off maçında Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü, sahasında İzmir Büyükşehir Belediyespor’u 32–21 yendi.

Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi, Ardeşen Meslek Yüksek Okulu Spor Salonunda oynanan karşılaşmanın ilk yarısı da 17-11 Ardeşen GSK Üstünlüğünde tamamlanmıştı.

Normal ligi ilk 6 içerisinde bitiren takımların, 2 grup halinde mücadele etmeye başladığı Play-Off turunda Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü, ilk maçını grubunda yer alan İzmir Büyükşehir Belediyespor ile yaptı.

Grubuna galibiyetle başlayan Ardeşen GSK, puanını 16.3’e taşıyarak maç fazlasıyla liderlik koltuğuna oturdu. Ardeşen GSK, ikinci maçını 11 Nisan Cumartesi günü, İzmir Büyükşehir Belediyespor ile İzmir Celal Atik Spor Salonunda oynayacak.

Öte yandan Ardeşen GSK sporcuları karşılaşmaya “Terörü lanetliyoruz. Şehit savcı Mehmet Selim Kiraz unutulmayacak” yazılı pankart ile çıktı.

MAÇIN KÜNYESİ

Salon: Ardeşen Meslek Yüksekokulu
Hakemler: Abdullah Özdeniz, Erkan Yurt
Ardeşen Gençlik ve Spor Kulübü: Berna Zor (Jelena Pirsl), Duygu Özakaydın 3, Kübra Şen 2, Perihan Topaloğlu 9, Neslihan Yakupoğlu 1, Yaroslava Burlechenko 2, Özlem Sürek , Fatmagül Sakızcan 5, Mehtap Gençoğlu 2, Sandra Nikçeviç 3, Aslı İskit 5
İzmir Büyükşehir Belediyespor: Derya Tınkaoğlu (Esra Kahraman), Yasemin Kaya, Ceren Akyol, Gonca Nahçıvanlı, Ceren Kurtbeyoğlu, Sibel Karameke 5, Fatma Atalar 2, Burcu Pirinçci 2, Yağmur Toprak 1, Rabia Kübra Gökdeniz 1, Çağla Yılmaz 5, Yasemin Güler 3, Şeyma Atasever 1, Ümmü Gülsüm Bedel 1
Devre: 17-11
İki dakika cezası alanlar: Yaroslava Burlechenko (2), Özlem Sürek, Sandra Nikçeviç (Ardeşen Gençlik) Ümmü Gülsüm Bedel, Gonca Nahçivanlı, Yasemin Kaya (İzmir Büyükşehir Belediyespor)
Diskalifiye: Fatma Atalar (İzmir Büyükşehir Belediyespor)

Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+1 = ?