• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

10 Ağustos 2016

ARDEŞEN STREETBALL’A DOYDU

Ardeşen Belediyesi tarafından bu yıl ikincisi düzenlenen ve büyük ilgi gören Streetball Ulusal Basketbol Turnuvası sona erdi.


ARDEŞEN-STREETBALL’A-DOYDU-1Rize’nin Ardeşen ilçesinde düzenlenen Streetball turnuvası yoğun ilgi gördü. Ardeşen Belediyesi’nin düzenlemiş olduğu 2. geleneksel ulusal Streetball turnuvasında Bayanlar, Yıldız Erkekler ve Genç erkekler olarak toplamda 67 takım ve 300’ yakın sporcu yarıştı.

Ardeşenlilerinde büyük ilgi gösterdiği turnuva sonunda; Yıldız erkeklerde Trabzon Bayanlarda Giresun, Genç erkeklerde Bursa illeri birinci oldular.

ARDEŞEN-STREETBALL’A-DOYDU-2Ardeşen Belediye Başkanı Hakan Gültekin turnuvaya emeği geçen kurucu ve organizatör Salih Navdar, Tertip Komitesi Başkanı Hamza Dereci ve hakemlere Teşekkür etti ve dereceye giren yarışmacı sporculara kupalarını taktim etti.

Öte yandan turnuvaya il dışından katılan sporculara Ardeşen Belediyesi organizatörlüğünde Fırtına vadisinde rafting faaliyeti yaptırıldı. Gerek turnuvadan gerek Rafting’den ve gerekse Ardeşen’de bulunmaktan son derece menun kalan sporcular seneye düzenlenecek olan turnuvasına 5’er ila 10’ar takımlarla katılacakları belirttiler.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+7 = ?