• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

04 Ağustos 2015

ARDEŞEN’DE OFF-ROAD FIRTINASI OLACAK

“Karadeniz Off-Road Platformun Mahalli İsmet Dönmez Kupası 2.Ayak” yarışları -16 Ağustos tarihlerinde Rize’nin Ardeşen ilçesinde gerçekleştirilecek.


ARDEŞEN’DE-OFF-ROAD-FIRTINASI-OLACAK-2


Patikaa.com / Haber Merkezi / Necmettin Yarıcı


Ardeşen Off-Road (ARDOFF) kulübün düzenleyeceği “Karadeniz Off-Road Platformun Mahalli İsmet Dönmez Kupası 2.Ayak” yarışları yine büyük bir heyecan yaşatacak.

Bu yılki yarışlar, geçen yıl Uluslararası Off Road Oyunları ve Mahali Yarışı sırasında kalp krizi geçirerek hayatını kaybeden İsmet Dönmez’in anısına atfen düzenleniyor.

Organizasyonun ilk ayağı 25-26 Temmuz tarihinde arasında Giresun’da gerçekleştirilmişti. 2.Ayak ise 15-16 Ağustos tarihlerinde Rize’nin Ardeşen ilçesinde gerçekleştirilecek. Yarışların ilk gününde bayanlar ikinci gününde ise ana yarışlar yapılacak.

Türkiye Otomobil Sporları Federasyonu’ndan yetkililerin de katılacağı “Karadeniz Off-Road Platformun Mahalli İsmet Dönmez Kupası 2.Ayak” yarış organizasyonuna Rize, Trabzon, Artvin, Samsun, Sinop, Ordu, Giresun, İstanbul, Ankara, Antalya, Kocaali, Bursa, Sakarya, Bolu, Karabük, Erzurum, Erzincan, Kars ve daha birçok ilden ve yurt dışından katılımın olması bekleniyor.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+7 = ?