• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

16 Eylül 2016

ARDEŞENGÜCÜ’NDE ADEM AKBENİZ DÖNEMİ

Ardeşenli İşadamı Adem Akbeniz Ardeşengücü Spor Kulübünün (Eski Kaçkarspor) başkanlığına getirildi.


ardesengucu-ademakbeniz-4Rize 1. Amatör Küme Temsilcisi Ardeşengücü SK’da Başkanlık Görevini Ardeşenli İşadamı, Türkiye Futbol Federasyonu İstanbul İkinci Başkanı Adem Akbeniz devraldı.

Spor yöneticiliği ile ön plana çıkan, Başta futbol olmak üzere Hentbol, Voleybol, Basketbol ve çeşitli branşlarda üst düzey liglerde mücadele eden Kulüpler de başkanlık görevlerini sürdüren Akbeniz, Memleketi Rize Ardeşen’deki Ardeşengücü SK’nın başına geçerek bölge futbolu için önemli bir projeye start verdi.

ardesengucu-ademakbeniz-3HEDEF BAL LİGİ
Konuyla ilgili bir açıklama yapan Akbeniz, Ardeşen futbolunu hakettiği yere taşıyacaklarını ifade ederek, “Her daim hedefi olan, başarıyı arzulayan bir mantalite ile hareket edeceğiz. 1 Ay sonra başlayacak olan lig öncesi hedefimizi BAL ligi olarak koyduk. Ardeşengücü SK olarak, önümüzdeki sezon BAL liginde mücadele edecek bir takım oluşturacağız. Bu Süreçte özellikle taraftarlarımızdan destek bekliyoruz. Onların desteği ile Ardeşengücü SK olarak önemli başarılara ulaşacağımızı umut ediyorum. Bölgedeki işadamlarımızı da bu güzide kulübe desteğe davet ediyorum.” dedi.

Akbeniz daha önce Hentbol Bayanlar Süper Liginde Mücadele Eden 1907 Kanaryaspor’un da başkanlık görevini yapıyordu.

Ardeşengücü SK’nın bu güne kadar başkanlık görevini ise Muhammet Tepegöz yapıyordu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+8 = ?