• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

22 Mart 2018

ARHAVİ BELEDİYESPOR EFELER LİGİ’NDE

Erkekler Voleybol 1. Lig final etabında son gün maçlarının ardından Artvin temsilcisi Arhavi Belediyespor, Türkiye Voleybol Federasyonu’nun en üst ligi olan Efeler Ligi’ne yükseldi.


Arhavi Belediyespor Efeler Ligi’nde. Arhavi Belediyespor Erkek voleybol takımı Mersin’de düzenlenen yükselme gurubu final maçlarında şampiyon olarak adını Efeler Ligi’ne yazdırdı. Büyük bir başarıya imza atarak elde edilen bu şampiyonluk ilçeyi sevince boğdu.

 Arhavi Belediyespor voleybol takımı bu sezon yer aldığı 1. Lig B gurubunu lider olarak tamamlamasının ardından, Sivas ilinde oynanan yarı final maçlarında da gurubunu lider olarak tamamlamış ve finallerde oynamaya hak kazanmıştı. 20-22 Mart tarihlerinde Mersin ilinde düzenlenen final müsabakalarında ise çok çekişmeli maçlar sonunda topladığı 5 puanla birinci olarak şampiyonluğa imza attı ve adını Efeler Ligine yazdırdı.

Karadeniz temsilcisi Arhavi Belediyespor, 2018-2019 sezonunda Türkiye Voleybol Federasyonu’nun en üst ligi olan Efeler Ligi’nde mücadele ederek Arhavi’yi, Artvin’i ve bölgeyi en üst seviyede temsil edecek.

Öte yandan Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu yaptığı açıklamada, “bu büyük başarıda en çok emeği olan sporcu kardeşlerim ve teknik heyetimiz başta olmak üzere, takımımızı bir an bile yalnız bırakmayan hemşerilerime sonsuz teşekkür ediyorum. İlçemiz adına büyük bir başarıya imza attık. Artık Efeler liginde ilçemizi ve bölgemizi en iyi şekilde temsil edeceğimize inanıyor, tekrar emeği geçenlere teşekkürlerimi iletiyorum” dedi.    

Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+3 = ?