• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

42. ARHAVİ FESTİVALİ YİNE SÖZ ETTİRECEK

29-30-31 Ağustos 2014 tarihleri arasında Arhavi’de gerçekleştirilecek uluslararası festivalin hazırlıkları devam ederken festivalin yıldız isimleri de belli oldu.


Türkiye’nin en eski sanat festivalleri arasında olan Uluslararası Arhavi Kültür ve Sanat Festivali 42.kez gerçekleşirken festival programı da heyecan yarattı, her yıl bir birinden yıldız isimlerle adından söz ettiren festivalin bu yıl ki isimleri de dikkat çekici, Festival geleneksel kültür etkinliklerinin gerçekleştirilmesi yanı sıra Türkiye’nin önemli yıldızlarını misafir edecek.


42_uluslararasi-arhavi-kultur-ve-sanat-festivali_0842_uluslararasi-arhavi-kultur-ve-sanat-festivali_0742_uluslararasi-arhavi-kultur-ve-sanat-festivali_09

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Arhavi’de Star isimler

Festival kapsamında Hande YENER, Selçuk BALCI, Aydın KURTOĞLU Bahri TURAN gibi tanınmış isimler Arhavi’de ses getirecek. Uluslararası Arhavi Kültür ve Sanat Festivali’nin 42. si düzenlenirken bu yıldız isimlerin yanı sıra Turan USTABAŞ, Tolga KURDOĞLU, Nina BASHARULİ, İlham ASKEROĞLU, Emine KESER ve Gurup İSİNA gibi bölgenin sevilen isimleri de sahne alarak hayranları ile buluşacak.

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+6 = ?