• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

ARHAVİ’YE GENÇLİK MERKEZİ YAPILIYOR

Artvin’in Arhavi ilçesinde sahil dolgu alanında Gençlik Merkezi yapılacak. Spor Genel Müdürlüğü Tesisler Dairesi Başkanlığı tarafından yapılacak Gençlik Merkezinin ihalesi 21 Nisan’da gerçekleştirilecek.


Arhavi-GenclikMerkeziİhaleyeÇikiyor-1Artvin’in Arhavi ilçesinde önemli bir hizmet için düğmeye basıldı. Spor Genel Müdürlüğü Tesisler Dairesi Başkanlığı tarafından 4734 sayılı Kamu İhale Kurumu’nun 19. Maddesine göre ihaleyle yapılacak olan Artvin/Arhavi Gençlik Merkezi, 21 Nisan Salı günü Ankara-Altındağ’da ihaleye çıkıyor.

İlçe sahil dolgu alanında Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü mülkiyetine ait halı sahanın olduğu arsa üzerinde kurulacak olan tesis ile artık Arhavi’nin önemli bir projesi daha hayata geçirilmiş oluyor. Projede Milletvekili Dr. İsrafil Kışla, Arhavi Belediye Başkanı Coşkun Hekimoğlu, ilçe teşkilatı ve şu anda Artvin Belediye Başkanı olan fakat geçmiş yıllarda Gençlik Hizmetleri ve Spor Genel Müdür Yardımcısı olan Mehmet Kocatepe’nin de önemli katkıları olduğu belirtiliyor.

Sahil projesi ile birlikte bütünleşecek olan Gençlik Merkezi, tamamlandığında Arhavi’de gençlerin önemli bir aktivasyon merkezi olacak. 1,5 yıl gibi kısa bir sürede tamamlanması planlanan Gençlik Merkezi Hizmet Binası, sahil projesi ile birlikte aynı anda tamamlanmış olacak.

Arhavi-GenclikMerkeziİhaleyeÇikiyor-2

Share
#

SENDE YORUM YAZ

4+3 = ?

#

ARHAVİ’YE GENÇLİK MERKEZİ YAPILIYOR” için 1 yorum

  1. HDoğan : diyor ki:

    Belediye Düğün Salonunun olduğu yere mi yapılacak Hastanenin yanındaki Halısahanın olduğu yeremi. Makalede halısaha deniliyor ama fotoğrafta Düğün salonu olan yer gösterilmiş…