• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

ARTVİN BELEDİYESİ İHALE İLE DAĞ EVİNİ SATACAK

Artvin Belediyesi, Hopa ilçesine bağlı Kemalpaşa beldesinde sahip olduğu villa tarzı dağ evi’ni ve arsasını 18 Kasım’da açık ihale usulüyle satışa çıkıyor.


DAĞEVİSATILIK2Artvin Belediyesi, Hopa ilçesine bağlı Kemalpaşa beldesinde sahip olduğu 1.237,41 m2 taşınmaz ve üzerindeki 1 adet ahşap, 1 adet taş duvar dağ evi (villa tarzı) ile bitişik parseli olan 6.368,74 m2 lik arsa’yı blok şeklinde 1.200.000 TL (KDV hariç) muhammen bedelle 18 Kasım’da açık ihale usulüyle satışa çıkıyor.

Artvin ili, Hopa İlçesi, Kemalpaşa Beldesi, Üçkardeşler Civili Irmak sokakta bulunan 2 adet taşınmaz ve üzerindeki villa tarzı dağ evleri ve arsa için ihaleye katılacak isteklilerin, Artvin Belediyesi, Mali Hizmetler Müdürlüğüne iletişime geçerek ilgili katılım evraklarının tamamlayıp 17 Kasım’a kadar başvurmaları gerekiyor.

Belediye yetkilileri “Batum sınırına ve İstanbul Pazar gibi ticaretin yoğun olduğu yerlere yakınlığı ve muhteşem bir manzarası olan bu yerin girişimcilerin kaçırmayacağı bir fırsat” olarak nitelendiriyor.

Bilindiği üzere Karadeniz bölgesinin coğrafyası dolayısıyla çevreye uygun dağ evleri dikkat çeken özelliklerindendir.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+5 = ?