• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

ARTVİN KONSERE DOYDU

35’inci Kafkasör Kültür Turizm ve Sanat Festivali etkinlikleri kapsamında; Cengiz Kurtoğlu, Kutsi Vira Cemal Gökhan Birben, Bizim Yaşar gibi birçok sanatçı konser verdi.


KAFKASÖR-KÜLTÜR-SANAT-VE-TURİZM-FESTİVALİ-BAŞLIYOR-435’inci Kafkasör Kültür Turizm ve Sanat Festivali etkinliklerinin birbirinden önemli isimlerin konserleri ve muhteşem görüntülerine sahne oldu.

Beş gün süren Kafkasör festivali ekinliklerinde Artvin Belediyesi organizasyonunda Grup Kırman, Grup Rest, Vira Cemal Gökhan Birben, Bizim Yaşar Cengiz Kurtoğlu ve Kutsi Konseri Artvin halkını doyasıya eğlendirdi. Geceye damgasını ise muhteşem havai fişek gösterileri vurdu. Artvin Valiliği önünde gerçekleşen konsere Artvin Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe ve eşi Hacer Kocatepe, İl Emniyet Müdürü Alaattin Akbaş, Yusufeli Belediye Başkanı Eyüp Aytekin, Belediye Başkan Yardımcıları, Erkan Yazan, Aydemir Akköy, Zafer İnce çok sayıda vatandaş katıldı.

ARTVİN-KONSERE-DOYDU-2Gecede ilk Sahne Artvinli Gençlerin
Kafkasör Festivali üçüncü gün etkinlikleri kapsamında düzenlenen konserde Artvinli gençlerden oluşan Grup Rest konsere katılanların ilgi odağı oldu. Gençlerin söylediği şarkılara eşlik eden Artvinliler doyasıya eğlendiler. Bir birinden güzel şarkılarıyla sahneden ayrılan Grup Rest üyelerine Artvin Belediye Başkan Yardımcısı Zafer İnce plaket takdim etti. Grup Rest üyeleri; bu imkanı bize sağladığı için Belediye Başkanı Mehmet Kocatepe ve Artvin halkına teşekkür ettiklerini ifade ettiler.

ARTVİN-KONSERE-DOYDU-4Vira Cemal’den Muhteşem Performans
Grup Rest’in ardından sahneye bir başka Artvinli şarkıcımız Vira Cemal çıktı. Karadeniz müzikleri başta olmak üzere bir birinden hareketli şarkılarla alanda bulunanları coşturmayı başardı. Vira Cemal’e plaketini ise Artvin Belediye Başkan Yardımcısı Erkan Yazan takdim etti.

ARTVİN-KONSERE-DOYDU-5Artvin Böyle Havai Fişek Gösterisi Görmedi
Festival kapsamında gerçekleşen konserlerin yanı sıra geceye havi fişek gösterileri damgasını vurdu. Artvin belediye Başkanı Mehmet Kocatepe’nin özel isteği olan Havi fişek gösterisi için 3 profesyonel fotoğrafçı görev yaptı. Yaklaşık 15 dakika süren gösteri için 3 profesyonel fotoğrafçılar bu anı ölümsüzleştirmek için Artvin üç farklı bölgesinden çalışmalarda bulundu.

ARTVİN-KONSERE-DOYDU-1Cengiz Kurtoğlu Fırtınası
Geceye damgasını ise Artvinli olan ünlü şarkıcı Cengiz Kurtoğlu’nun konseri vurdu. Artvin halkıyla buluşan, Arhavili Cengiz Kurtoğlu eski ve yeni şarkılarını Artvinli sevenleri için söyledi

ARTVİN-KONSERE-DOYDU-3Kutsi’den Harika Canlı Performans
Sevilen sanatçı Kutsi, verdiği konserle Artvinlilere unutulmaz bir akşam yaşattı. Konserde Kutsi, seslendirdiği birbirinden güzel şarkılarla kendisini dinlemeye gelenleri coşturdu. Konser sonunda Kutsi’ye plaketini veren Başkan Mehmet Kocatepe, sanatçıya teşekkür ederek, ünlü şarkıcıyı önümüzde Kafkasör Festivaline de davet etti. Bu nazik davranışından dolayı Başkan Kocatepe’ye teşekkür eden Kutsi, Artvin’in sıcak kanlı ve gönlü zengin insanlarını her zaman kendine yakın gördüğünü ifade etti. Konser sonrası alanda bulunanlar horan teperek geceyi sonlandırdılar.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+2 = ?