• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

05 Eylül 2014

ARTVİN LOGOSUNU ARIYOR

Artin belediyesi yeni logosu için yarışma başlattı, Artvin’i ifade edecek bir logo için çalışma başlatan belediye verdiği ilanla yarışmayı herkese duyurdu. 


banner7Artvin Belediyesi Artvin’in simgeleriyle milli değerlerin yoğrularak anlatıldığı yeni bir belediye logosu için yarışma başlattı.Artvin Belediye Başkanlığından konuyla ilgili yapılan yazılı açıklamada logo çalışması esnasında Artvin Belediyesi’nin sınırlarının sadece merkezi kapsadığı, Büyükşehir olmadığı için diğer ilçe belediyelerini kapsamadığının gözden kaçırılmaması gerektiğine dikkat çekildi.

Belediye Yakınları Katılamıyor

Artvin Belediyesi bünyesinde çalışmayan, seçici kurul ve seçici kurulun birinci derecedeki yakınları dışında, Grafik Tasarım eğitimi gören Lisans / Yüksek Lisans / Doktora / Sanatta Yeterlik öğrencilerine, ulusal ve uluslararası tüm profesyonel tasarımcılara açık olan yarışmaya her katılımcı en fazla üç adet eserle katılabilecek.

Ödül 10 Bin Tl

23 Kasım 2014 tarihinde başvuruların biteceği yarışmada 29 Kasım cumartesi günü seçici kurul oylamasının ardından sonuçlar 01 Aralık pazartesi günü açıklanacak. yarışmada birinci gelene 10 bin Tl ödül verilecek. yarışma katılma şartları ve teknik koşullar Artvin Belediyesi’nin internet sitesinden yayınlandı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+4 = ?