• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

19 Ekim 2015

ARTVİN’DE OFF-ROAD HEYECANI YAŞANDI

Artvin Off-Road Kulübü tarafından Kafkasör Yaylası’nda düzenlenen “3. Artvin Off-Road Oyunları” kapsamında yarışmacılar zorlu parkurlarda yarıştı.


Artvin'de-Off-Road-Heyecanı-Yaşandı-2Artvin’de Off-road heyecanı yaşandı. Artvin Off-Road Kulübü tarafından “3. Artvin Off-Road Oyunları” düzenlendi.

Artvin'de-Off-Road-Heyecanı-Yaşandı-3Artvin Kafkasör Yaylası’nda gerçekleşen ve büyük ilgi gösterilen yarışlar iki gün sürdü. Yarışların ilk gününde 6 bayan sürücüler kıyasıya mücadele ederken, ikinci gün ise özel olarak hazırlanan parkurdaki yarışlara Artvin’in yanı sıra Rize, Trabzon, Samsun, Sivas, Tokat, Ordu, Iğdır,Ağrı, İzmit, İstanbul, Erzincan, Kars, Erzurum, Azerbaycan, Gürcistan ve İran’dan 38 ekip katıldı. 900 metre uzunluğundaki parkurda atlama rampası, lastik geçidi, derin çukur, çamur kanalları olmak üzere 18 zorlu kapı yer aldı.

Artvin'de-Off-Road-Heyecanı-Yaşandı-4Kıyasıya geçen yarışmaların ardından S1 kategorisinde birinciliği Mustafa Güner, ikinciliği Tarık Yılmaz, üçüncülüğü ise Cüneyt Yılmaz elde etti. S2 kategorisinin birinci Uğur Yılmaz olurken, ikinciliği Cengiz Sarı, üçüncülüğü Serkan Kartal elde etti. Genel Klasmanda ise en iyi dereceyi Mustafa Güner elde ederken ikinciliği Uğur Yılmaz, üçüncülüğü ise Tarık Yılmaz elde etti.

Artvin'de-Off-Road-Heyecanı-Yaşandı-5

Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+6 = ?