• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

08 Eylül 2014

ARTVİN’DE OFF-ROAD HEYECANI

Artvin’de bu yıl 2.si düzenlenen Off-Road Yarışları Türkiye’nin yanı sıra Azerbaycan ve Gürcistan’dan gelen 41 ekibin katılımıyla gerçekleştirildi.


artvinoffroad2Artvin Off-Road Kulubü tarafından düzenlenen Türkiye’nin yanı sıra Azerbaycan ve Gürcistan’dan 41 ekibin katıldığı “2. Artvin off-road yarışları yoğun bir ile yapıldı.

Kafkasör Yaylası’nda hazırlanan özel parkurda yapılan yarışlara ,Artvin’in yanı sıra Rize, Trabzon, Giresun, Samsun, Erzurum,Elazığ, Sivas, Kahramanmaraş, Iğdır, İstanbul, Kocaeli , ile Azerbaycan ve Gürcistan’tan gelen 41 araç katıldı.

artvinoffroad5Yarışlara co pilot olarak katılan Artvin Vali Yardımcısı Hasan Ongu, katıldığı yarış sonrası gazetecilere yaptığı açıklamada, “Geçen yıl birincisi yapılan Off-Road oyunlarının bu yıl ikincisini yapıyoruz. İnşallah off-road Artvin’in önemli renklerinden biri olacak. Yarışlar, önümüzdeki yıllarda da devam edecek. Hem Artvinliler hemde Artvin’e dışarıdan gelen vatandaşlarımız çok güzel gün geçirecek” dedi.

artvinoffroad4Artvin Off-Road Spor Kulübü Başkanı Murat Yılmaz da yarışlara Gürcistan’dan Azerbaycan’dan ve Türkiye’nin dört bir yanından gelen önemli sporcuların katıldığını ve çok iddialı yarışmacıların olduğunu söyledi.

Herhangi bir olumsuzluk yaşanmaması için 100’ü aşkın gönüllünün görev yaptığı yarışlara Artvinlilerde büyük ilgi gösterdi.

artvinoffroad3

Share
#

SENDE YORUM YAZ

5+10 = ?