• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

“AŞK YENİDEN” 16.BÖLÜM FRAGMANINDA RİZE GÖRÜNTÜLERİ

Aşk Yeniden 16. bölüm fragmanı izleyicileriyle buluştu. Aşk Yeniden yeni bölümünde Fatih ve Zeynep yeni maceralara atılıyor, çay hasadında ikiliyi yeni sürprizler bekliyor.


AşkYeniden16BölümFragmanAşk Yeniden yeni bölüm fragmanı nefes kesen sahneleriyle ekrana geldi. Dizinin bu bölümü izleyicilerine Karadeniz’in doğasından pek çok güzel görüntü sunacak, herkes Rize’ye çay hasadına gidecek. Karedeniz yaylalarında macera peşine düşen gençler başlarını belaya sokacaklar. Aşk Yeniden yeni bölümde dananın kuyruğu ise Zeynep’in annesi de Rize’ye gelince kopacak! Özge Özpirinçci ve Buğra Gürsoy’un romantik komedi tadındaki eğlenceli dizisi Aşk Yeniden 16. bölümü 26 Mayıs Salı akşamı Fox Tv ekranlarında olacak.

Aşk Yeniden yeni bölümünde ekip soluğu Rize’de alacak. Karadeniz’in eşsiz doğası daha ilk andan itibaren hepsini büyüler. Şekercizadeler için yayla yaşantısı başta güç ve anlaşılmaz görünse de kısa zamanda Mukaddes dâhil hepsi yeşilin büyüsüne kapılacaklar.Şevket Reis, dünürlerine memleketini gezdirip yetiştiği kültürü öğretmeye çalışırken Zeynep ve Fatih’in öncülük ettikleri genç ekip de macera peşinde koşacka. Rize keşfi ve eğlence faslından sonra hepsi Rize’ye asıl geliş amaçları olan çay toplama işine girişecekler. Başta Şevket ve Fehmi olmak üzere Şekercizadeler ve Taşkınlar artık orta yolu bulmuş, anlaşmaya başlayacaklar. Bu büyük aile için nihayet her şey yoluna girmiş gibi görünürken Kara Meryem’in memleketiyle vedalaşmak üzere Rize’ye gelişi yeni bir krize yol açacak!

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+2 = ?