• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

‘AŞKIN KOKUSU’ DİZİSİ İÇİN TRABZON’A GELİYORLAR

Mehmet Aslantuğ, Murat Yıldırım ve Meryem Uzerli Aşkın Kokusu adlı dizi için Trabzon’a geliyor. Dizi seti, Sürmene’deki Haşimağa konağında kurulacak.


AşkınKokusuDizisi


Patikaa.com / Haber Merkezi


Birçok filme ve diziye ev sahipliği yapan Trabzon’da, bu kez Aşkın Kokusu adlı dizi çekilecek. Dizide birçok dizi ve filmde oynayan Haluk Bilginer, Murat Yıldırım ile Muhteşem Yüzyıl dizisindeki Hürrem Sultan rolü ile Türkiye’de üne kavuşan Meyrem Uzerli başrollerde oynayacak.

Aşkın Kokusu adlı dizinin bazı bölümleri Trabzon’da çekilecek. Yasak aşkı konu alan dizinin çekimleri 25 Ekim-25 Kasım tarihleri arasında Sürmene Haşimağa konağında gerçekleştirilecek. O3 Medya yapımcılığının üstlendiği dizinin yönetmeni ise Yağmur& Durul Taylan kardeşler.

Dizi ile ilgili yapımcı firma gerekli izinleri aldı. Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü’nce verilen izin çerçevesinde, dizi ekibinin ve ünlü sanatçıların ön çalışmalar için hafta sonu Trabzon’a gelmesi bekleniyor. İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü yetkilileri de dizi ekibine kentin tanıtılması noktasında bütün altyapı desteğini verecek.

Star TV’de yayınlanacak olan dizinin Trabzon’un tanıtımına önemli katkı sunması bekleniyor.

İşte ‘Aşkın Kokusu’ Dizisinin Konusu

Karadenizli zengin bir işadamının (Mehmet Aslantuğ) 2’si öz, biri ‘manevi evladım’ dediği (Murat Yıldırım) 3 çocuğu vardır. İş adamı rahatsızlanır. Gözlerden uzak tedavi görmek için Almanya’ya gider. Bir doktorun yanında hastabakıcı olarak çalışan genç kadına (Meryem Uzerli) aşık olur. Ama aşkı karşılık bulmaz. Onu, Türkiye’ye gelmesi için ikna edemez. Manevi oğlunu (Murat Yıldırım) Almanya’ya gönderip “Onu bana getir” der. Bu sırada aşık olduğu kadın ile ‘oğlum’ dediği kişi arasında tutkulu, gizli bir aşk başlar. Üçlü arasında müthiş bir aşk çıkmazı yaşanır.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+2 = ?