• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

30 Kasım 2014

BALCI HEMŞEHRİLERİ İLE HASRET GİDERDİ

Karadeniz müziğinin başarılı ismi Selçuk Balcı konser maratonuna hızlı bir şekilde devam ediyor. Ünlü müzisyen en son verdiği konserlerle memleketinde sevenleri ile buluştu. 


10830536_998858223462317_8497133725110296087_o

Patikaa.com /  Haber Merkezi


Konser alanlarının aranılan ismi Selçuk Balcı yoğun konser programları ile sevenleri ile buluşmaya devam ediyor. İstanbul, Ankara, Kars Erzurum ve Eskişehir’de verdiği konserlerle hayranları ile buluşan Balcı Karadeniz turuna memleketi Rize’den başladı Rize İsmail Kahraman Kültür Merkezin’de memleketinde hasret gideren sanatçı performansı ile Rizelileri şarkılarıyla kimi zaman coşturdu kimi zaman hüzünlendirdi. 

Karadeniz Turnesi

Rize Konserinin ardından Trabzon’da Atatürk Kültür Merkezinde sahne alan Sanatçı Karadeniz turuna devam etti. Trabzon’un sanat merkezinde hayranlarıyla buluşan Balcı şarkılarıyla ve kemençe şovuyla büyük alkış aldı. Selçuk Balcı Trabzon konserinin ardından önce Samsun’da ardından Ordu’da  hayranlarıyla buluştu. Ordu konseriyle Karadeniz turunu noktalayan başarılı müzisyen konserlerine Kayseri, Adana,Mersin, Gaziantep, Bursa, Muğla,İzmir ve İstanbul  illeriyle devam edecek. 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+9 = ?