• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

BARIŞ ARDUÇ, ‘NAYİNO’ TÜRKÜSÜNÜ CANLI YAYINDA SÖYLEDİ!

Son dönmelerin en çok konuşulan oyuncularından biri olan Barış Arduç, TEGV için düzenlenen bağış gecesinde Karadeniz türküsü ‘Nayino’yu söyledi.


BarışArduç-Nayino-2


Patikaa.com / Haber Merkezi


Kiralık Aşk dizisinde Ömer karakteri ile milyonların gönlünde yer edinen Barış Arduç, canlı yayında söylediği Karadeniz türküsü ile yine çok konuşuldu.

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı(TEGV) için düzenlenen bağış gecesinde ünlü oyuncu Barış Arduç’un söylediği ‘Nayino’ türküsü geceye damgasını vururken, 20. yıl kutlamasında; Barış Arduç’un yanı sıra , Ataberk Mutlu, Emre Karayel, Gökçe Bahadır, Tolga Tekin, Tolga Sarıtaş, Celil Nalçakan, Evrim Alasya, Emre Kınay, Mert Fırat, Cem Cücenoğlu, Deniz Çakır, Emel Çölgeçen, Erkan Kolçak Köstendil, Gupse Özay, Kanbolat Görkem Arslan, Şebnem Bozoklu sahnede performans sergiledi. Yıldızlar şarkılarını Behzat Gerçeker & Enbe Orkestrası eşliğinde seslendirdiler.

Kanal D’de yayınlanan Gecede Barış Arduç söylediği ‘Nayino’ türküsüyle en çok konuşulan isim oldu. Yoğun istek üzerine Arduç, ‘Nayino’ şarkısını tekrar okudu.

BarışArduç-Nayino-3Bilindiği üzere Barış Arduç, daha önce atv ekranlarında yayınlanan ‘Benim İçin Üzülme’ adlı Karadeniz dizisinde Ahmet karakterini canlandırıyordu.

Karadenizliler, Nayino türküsünü okuyan Barış Arduç için “Demek ki Karadeniz’i ve Karadenizlileri çok sevmiş ki bu türküyü okumuş” dediler.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

8+9 = ?