• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

03 Kasım 2014

BASKET’TE DE AVRUPA FIRTINASI BAŞLIYOR

Trazonspor Medical Park Basketbol Takımı, EuroChallenge Cup’ta 4 Kasım Salı günü, Macaristan temsilcisi Atomerömü takımıyla Karşılaşacak.


ts basketavrupa1Trazonspor Medical Park Basketbol Takımı, EuroChallenge Cup’ta yarın akşam Macaristan temsilcisi Atomerömü takımını konuk edecek. Maç saat 19:00’da Hayri Gür Spor Salonunda oynanacak.

Trazonspor Medical Park Genel Menajeri Nihat Mala, yarın EuroChallenge Cup’ta oynayacakları ilk maç öncesi taraftara çağrıda bulundu

İşte, Genel Menajer Nihat Mala’nın açıklamaları:

“Taraftarlarımızı ve bölgemizdeki tüm sporseverleri, bu heyecanımıza ortak olmaya davet ediyorum. Onların da desteğiyle Avrupa maceramıza coşkulu bir şekilde başlamak istiyoruz. İlk hafta Torku Konyaspor önünde alınan yenilgi ve ardından zorlu fikstürle beraber gelen mağlubiyetler hepimizi üzdü ancak uzun bir maratonun daha ilk metrelerinde olduğumuz unutulmamalı. Avrupa kulvarında alacağımız galibiyetler, bize lig yarışı için de moral getirecek. Yarın akşam taraftarımızla ilk Avrupa maçımızda ilk galibiyetimizi kutlamak istiyoruz.”

Atomerömü maçının bilet satışları Hüseyin Avni Aker Stadı gişeleri ve Ziyabey Tesisleri’nde yapılıyor.
Fiyatı 5 lira olarak belirlenen biletlerin satışına, yarın Hayri Gür Spor Salonu’nda devam edilecek.
Ayrıca yarın taraftarımız için saat 18.00’de, 19 Mayıs Spor Salonu önü, Karadeniz Teknik Üniversitesi Kız ve Erkek Öğrenci Yurtları önü ve Fatih Eğitim Fakültesi önünden karşılaşmaya ücretsiz otobüs hareket edecek.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+9 = ?