• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

04 Nisan 2015

BEYAZ SHOW’A KATILAN ŞOTA YİNE OLAY OLDU

Trabzonsporlu efsane isim Şota katıldığı Beyaz Show’da izleyenleri kırdı geçirdi.


ŞotaBeyazShow2


Patikaa.com / Haber Merkezi


Türk futboluna adım attığı günden beri sempatik davranışları, kişiliği ve yaşantısı ile bizden biri kavramını tam olarak hak eden Gürcü futbolcu Şota Arveladze cuma gecesi katıldığı Beyaz Show’da neşeli tavırları ve kendine has esprileri ile stüdyoda konukları ve tv başında izleyenleri güldürdü. Türkiye’de bir çok anısını anlatan izleyicilerin sorularını yanıtlayan Şota program sunucusu Beyazıt Öztürk’e de zaman zaman zor anlar yaşattı. Türk futbolunda muhabirlere yaptığı kontralarla bilinen Şota konuk olduğu gecede de bu özelliğini her an ortaya koydu. Programın diğer konukları Türk pop müziği’nin sevilen sesi Hande Yener ve sevilen oyuncu Tolgahan Sayışman oldu.

Twitter’da 100 Bin Takipçi

Türkiye’de çok beğenilen, gerek futbolculuk dönemleri gerekse teknik direktörlük dönemlerinde oldukça başarılı olan deneyimli spor adamı Kasımpaşa’da son maçında yaptığı FairPlay hareketi ile de Türkiye’de ve dünyada adınından söz ettirmişti.Şota’nın bu davranışına hediye vermek isteyen Beyaz sosyal paylaşım ağı Twitter’da çok az takipçisi olan Şota’ya destek çağrısı yaparak herkesin takip etmesini istedi, dakikalar içinde 100 bin sayısına ulaşan Şota attığı twit ile teşekkürlerini iletti.

İlginç Anılar

Türkiye’de bulunduğu süre içinde çok kısa zamanda Türkçe öğrenen şoto zaman zaman zorlandığı anları paylaşarak herkesi güldürdü, Babası ve kardeşi ile bir kahve anısını paylaşan Şota anısı ile geceye damga vurdu.

İşte İlginç Anısını Anlattığı Video

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

8+2 = ?