• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

BEYLİKDÜZÜ’NDE SELÇUK BALCI GECESİ

Selçuk Balcı, İstanbul Beylikdüzü’nde onbinlerce kişinin katıldığı gecede muhteşem bir konser verdi.


selçukbalcıbeylikdüzü2


Patikaa.com / Haber Merkezi


selçukbalcıbeylikdüzü4İstanbulun Beylikdüzü ilçesinde düzenlenen Barış ve Sevgi etkinliğinde dün akşam Karadeniz fırtınası esti. Son dönemlerin en beğenilen Karadenizli sanatçılarından olan Selçuk Balcı onbinlerce kişiye konser verdi.

Beylikdüzü Belediyesi Barış ve Sevgi Buluşmaları kapsamında düzenlenen organizasyonda büyük hayran kitlesine sahip Sanatçı Selçuk Balcı, Karadeniz Müziği’nin en sevilen parçalarını binlerce kişi için seslendirdi. Enstrümanların yarattığı büyüleyici müzik ile birleşen Balcı’nın sesi vatandaşları coşturdu. Özellikle hareketli parçalarda halay çeken halka, Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu ve ekibi de horon oynayarak eşlik etti. Ritmi düşeren Balcı söylediği “İşte Gidiyorum” adlı parçayla Beylikdüzü’ne duygusal dakikalar yaşattı.

Konser sonrası Selçuk balcıya çiçek taktim eden Beylikdüzü Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, “Karadeniz’in dalgaları coşmadan biz plaketimizi sunalım istedik. Hoşgeldiniz, coşku getirdiniz. Az önce herkesin ezbere söylediği duygusal şarkınızla Kazım Koyuncu’ya selam olsun. Siz de sevgi ve barışın temsilcisisiniz” diye konuştu,

selçukbalcıbeylikdüzü3

Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+3 = ?