• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

17 Ekim 2014

BİR NEFES’E İLK KLİP ÇEKİLDİ

Müzik piyasasına yakın bir zaman çıkardığı “Bir Nefes” albümü ile giriş yapan Selim Tarım ilk klibini sevenleri ile paylaştı, ” Keşke” klibinin yönetmenliğini Birol Göktürk yaptı


1512738_10152190519514524_1290045204_n


Patikaa.com / Haber Merkezi


Karadeniz’de uzun yıllar müzik piyasasında başarılı aranje çalışmaları ile bilinen, çeşitli sanatçıların albümlerinde birlikte çalışan müzisyen Selim Tarım geçtiğimiz günlerde hazırladığı solo albümle müzik piyasasına adım atmıştı. Bir Nefes albümü ile sevenlerine merhaba diyen Tarım albümün ilk klibini “Keşke” çekti.

Albüme Önemli İsimler Destek Verdi

Selim Tarım’ın albümüne Karadeniz‘in sevilen sanatçıları da destek verdi. Gerek albüm çalışmaları sırasında gerek albüm sonrası desteklerini devam ettiren müzisyenler Selim Tarım’ın başarılı olacağını düşünüyor. Selçuk Balcı, Niyazi Koyuncu, Erdal Bayrakoğlu gibi isimlerin albüm kayıtlarında da destekledi isim ilk klip çalıması Keşke’nin yönetmenliğini Birol Göktürk yaptı.

“Keşke” video Klibi ;


 

Etiketler: » » »
Share
#

SENDE YORUM YAZ

5+10 = ?

#

BİR NEFES’E İLK KLİP ÇEKİLDİ” için 2 Yorum

  1. yaren yalçın : diyor ki:

    Yüreğine sağlık selim tarım başarılar dilerim

  2. Değerli kardeşim güzel bir prodüksiyon emeği geçen herkese teşekkür ederim. zaten başarılısın başarılarının artarak devamını dilerim..hakettiğin yere gelmen dileğiyle.