• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

02 Ocak 2015

“BİZİM HİKAYE” MERAKLA BEKLENİYOR

Etkileyici senaryosuyla, 2015 yılının en iddialı yapımlarından biri olarak gösterilen ve Karadeniz bölgesinde çekimleri yapılan “Bizim Hikaye” şimdiden büyük merakla bekleniyor.


BizimHikaye26KasımYapımcılığını Alaaddin Film’in üstlendiği yönetmenliğini Yasin Uslu’nun yaptığı ‘Bizim Hikaye’ şimdiden 2015’in en iddialı yapımlarından biri oldu. Film, senaryosu kadar güçlü oyuncu kadrosuyla da dikkatleri üzerine çekiyor. ‘Bizim Hikaye’de Cansel Elçin, Haluk Piyes, Sera Tokdemir, Naz Elmas, Burcu Kıratlı, İbrahim Kendirci, Çiğdem Batur, Şebnem Dilligil ve Ahmet Mekin gibi ünlü isimler rol alıyor. Bir süre önce Sinop, Trabzon ve Rize’de çekimleri tamamlanan filmin, İstanbul’daki sahnelerinin ilk çekimlerine 3 bin yıllık bir tarihe sahip olan yarımadada devam ediyor.

Etkileyici senaryosuyla merak uyandıran “Bizim Hikâye” 80 darbesinde gururu ve itibarı zedelenen, inancı uğruna haksız yere hüküm giyen İsmail Bey ve ailesinin geçmişten bugüne uzanan hüzünlü hikayesini konu alıyor. Senaryosuna uzun zamandır büyük emek harcanan ‘Bizim Hikaye’ filminin müziklerini ise Türkiye’nin en önemli müzisyenlerinden biri olan Mustafa Ceceli hazırlıyor.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+1 = ?

#

“BİZİM HİKAYE” MERAKLA BEKLENİYOR” için 1 yorum

  1. […] “BİZİM HİKAYE” MERAKLA BEKLENİYOR […]