• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

BU YIL İLK KEZ ‘SAMSUN GENÇLİK FESTİVALİ’ YAPILACAK

Karadeniz bölgesinde ilk kez bir Gençlik Festivali organize edilecek. Bölgenin en büyük ili konumundaki Samsun’da yapılacak festival 19 – 20 – 21 Mayıs tarihlerinde 3 gün boyunca sürecek.Patikaa.com / Haber Merkezi


Karadeniz Bölgesinde bir ilk yaşanacak. Samsun Gençlik Festivali, 19 – 20 – 21 Mayıs 2017’de %100 müzik ve eğlence ile Türk rock müziğinin en güçlü isimlerini ağırlayacak!

Geçtiğimiz yıl, Zeytinli Rock Festivali’nde, 70’den fazla sanatçı ve 100.000’den fazla müzikseveri buluşturarak, Türkiye müzik festivali tarihine damga vuran Milyon Yapım, 2017 yılında, yepyeni bir festivali daha müzikseverlerle buluşturmayı hedefliyor.

19 – 20 – 21 Mayıs 2017 tarihleri arasında Samsun’da Sheraton Grand Beach’te düzenlenecek olan Samsun Gençlik Festivali, Karadeniz’de yaşayan tüm müzikseverleri %100 müzik ve eğlence ile ağırlamaya hazırlanıyor.

Günde 7 sanatçının sahne alacağı, günlük ve kombine bilet satışının olacağı festivalde, kamp alanı bulunmayacak. Milyon Yapım organizasyonunda ve Umut Kuzey genel koordinatörlüğünde, 19 – 20 – 21 Mayıs 2017 tarihleri arasında gerçekleşecek olan festivalin biletleri satışta.

Kral Pop TV medya sponsorluğunda, Red Bull desteğiyle, Türkiye’nin yeni gençlik kanalı Milyon TV ekranlarında da yayınlanacak festivalin sosyal medya paylaşımları #SGF2017 hashtagi ile yapılacak.

İşte Festival Programı

19 MAYIS CUMA

ATHENA

SELDA BAĞCAN & BOOM PAM

PİLLİ BEBEK

UMUT KUZEY

FLÖRT

YÜZYÜZEYKEN KONUŞURUZ

YOK ÖYLE KARARLI ŞEYLER

20 MAYIS CUMARTESİ

MFÖ

FERİDUN DÜZAĞAÇ

PİNHANİ

YENİ TÜRKÜ

İSKENDER PAYDAŞ

LUXUS

WHAT DA FUNK & GÜLÇİN ERGÜL

21 MAYIS PAZAR

TEOMAN

ŞEBNEM FERAH

MANGA

CEM ADRİAN

ADAMLAR

JEHAN BARBUR

Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+6 = ?