• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

22 Şubat 2015

‘CAMA ALTIN DOKUNUŞLAR’ SERGİSİ AÇILDI

Gümüşhaneli Girişimci Kadınlar Derneği’“Cama Altın Dokunuşlar” sergisini açıldı. Sergiyi Gümüşhane Valisi Yücel Yavuz’da ziyaret etti.


‘Cama-Altın-Dokunuşlar’-Sergisi-Açıldı-4Gümüşhane Valisi Yücel Yavuz, Gümüşhaneli Girişimci Kadınlar Derneği’nin, “Cama Altın Dokunuşlar” sergisini ziyaret etti.

Beraberinde İl Emniyet Müdürü Orhan Kar ile birlikte, Gümüşhaneli kadınların, cam üzerine süsleme ve işleme yapmasıyla ortaya çıkan sanat eserlerini inceleyen Vali Yavuz, Gümüşhaneli Girişimci Kadınlar Derneği Başkanı Leyla Bostancı’dan eserler hakkında bilgi aldı.

‘Cama-Altın-Dokunuşlar’-Sergisi-Açıldı-1Vali Yavuz burada yaptığı konuşmada, her yerde ve her platformda kadınların yanında olduğunu belirterek, “Sizler, kadınlarımızın, fırsat verildiği zaman neler yapabileceklerini gösterdiniz. Sizleri tebrik ediyorum. Bundan sonra artık kendi ayağınızın üstünde durun ve lütfen bu çalışmaların devamını getirin. İçişleri Bakanlığımızın desteklediği bu projeyle, sistematik bir şekilde para kazanacak ve bu sayede bir süre sonra kendi müstakil işyerlerinizi açacaksınız. Böylece ortaya mükemmel bir sonuç çıkmış olacak.” dedi.

‘Cama-Altın-Dokunuşlar’-Sergisi-Açıldı-3

Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+8 = ?