• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

ÇAMLIHEMŞİN’DE “BİZİM HİKAYE”

Başrolde Cansel Elçin’in yer aldığı ‘Bizim Hikaye’ adlı  dönem filminin Rize’nin Çamlıhemşin ilçesindeki sahneleri de çekildi.


BizimHikaye-Çamlıhemşin.1


Patikaa.com / Haber Merkezi


Yönetmenliğini Yasin Uslu’nun yaptığı başrollerinde ise Cansel Elçin, Burcu Kıratlı, Haluk Piyes, İbrahim Kendirci ve Naz Elmas yer aldığı “Bizim Hikaye” adlı dönem filminin çekimleri tüm hızıyla devam ediyor.

Sinop-Rize-İstanbul hattındaki filmin ilk olarak Sinop’da çekimleri yapıldı. Ardından da geçtiğimiz günlerde Rize’de ki çekimleri gerçekleştirildi. Rize deki çekimler ise Çamlıhemşin ilçesinde yapıldı. Filmde yerel halk’da figüran olarak yer aldı.

Başrol oyucusu Cansel Elçin ve set ekibi Çamlıhemşin’de oldukça keyifli günler geçirdi. Çamlıhemşin’in muhteşem doğasına hayran kalan Elçin, fırtına deresinde rafting yapmayı da ihmal etmedi.

BizimHikaye-Çamlıhemşin2Öte yandan filmin bazı sahneleri de Fındıklı ilçesinde çekildi.

‘Bizim Hikaye’ filmi 1980 döneminde, ihtilal döneminde ve ihtilal sonrasında mahkum olan bir kişinin başına gelenler ve o süreci anlatıyor. Hem günümüz hem 1980 arasında baba ile oğlunun dramatik ilişkisi üzerine bir sinema filmi olan ‘Bizim Hikaye’’nin, Sinop’da ki ve Rize deki çekimleri tamamlandı. Son olarak İstanbul ‘da çekimlerle film tamamlanmış olacak.

‘Bizim Hikaye’ filmi 2015’te vizyona girecek.

BizimHikaye-Çamlıhemşin3

SİNOP RİZE HATTINDA DÖNEM FİLMİ: ‘BİZİM HİKAYE’ (TIKLA VE OKU)

 

Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+10 = ?

#

ÇAMLIHEMŞİN’DE “BİZİM HİKAYE”” için 1 yorum

  1. ‘BİZİM HİKA : diyor ki:

    […] ÇAMLIHEMŞİN’DE “BİZİM HİKAYE” […]