• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

15 Kasım 2014

ÇAY FESTİVALİ HAZIRLIKLARI BAŞLADI

Rizem Kültür ve Turizm Derneği, 2015 Mayıs ayı içerisinde yapmayı düşündükleri Çay Festivali için hazırlıklara başladı. Dernek üyeleri ilk olarak Rize Belediye Başkanı Reşat Kasap’ı ziyaret etti.


rizeçayfesthazırlık1Rizem Kültür ve Turizm dernek Başkanı Hüsnü Kemal Zaimoğlu ve Yönetim Kurulu Üyelerini Belediye Başkanı Reşat Kasap makamında kabul etti.

rizemdernekDernek Başkanı H.Kemal Zaimoğlu, 2015 Mayıs ayı içerisinde yapmayı düşündükleri Çay Festivali için Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap’a bilgiler verdi. Sosyal ve Kültürel etkinlikleri içerisinde barındırabilecek Festivalleri için Belediye ayağı olarak Başkan Kasap’tan destek istedi.

Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Yaşanılabilir bir memleket için gerçekleştirilmesi düşünülen Festivale sıcak baktığını dile getirdi. Başkan Kasap, Çay’dan sonra Üniversite ve Turizm Rize’nin kalkınmasında büyük rol oynayacaktır. Lojistik merkezi ve Havalimanı ise Rize‘yi buluşma noktası yapacaktır. İyi bir tanıtım ve altyapı çalışmaları ise Festivallerde gelen yerli ve yabancı Turistlerin Şehirde kalmalarını sağlayacaktır diye konuştu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+4 = ?