• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

ÇAYDOSK’DAN SOSYAL PROJE

Çayeli Doğa Sporları Kulübü (ÇAYDOSK) 17-29 yaş aralığında tüm gencin katılabileceğini ve 6 ay süreceği projeyi hayata geçiriyor.


çaydoskproje2Çayeli Doğa Sporları Kulübü (ÇAYDOSK) Başarılarını yeni aldığı proje ile katlamaya devam ediyor. Çaydosk, İçişleri Bakanlığı Dernekler Dairesi Başkanlığının açmış olduğu proje yarışmasında proje yaparak yeni bir proje daha kazandı.
Çayeli Kültürlerarası Etkileşim Merkezi projesinin imzası Rize Valiliği Dernekler İl müdürlüğünde gerçekleşti. İmzada Çaydosk Başkan Yardımcısı Hüsamettin Kömürcü, Genel Sekreter Adem Köse, ve Proje Koordinatörü Kasım Demirci yer aldı.

Rize Dernekler İl müdürü Kazım Demirci öncelikle Çaydosk’u ve ekibi Tebrik ederek böyle başarılı bir projeyi kazanmış oldukları için Çaydosk’u takdir ettiğini ve başarılarının devam etmesini diledi. Kazım Demirci proje sürecine Çaydosk’un yanında olacaklarını ve kapımızın her zaman onlara açık olduğunu söyledi.

Çayeli Kültürlerarası Etkileşim Merkezi Projesinin koordinatörü Kasım Demirci; Projenin 17-29 yaş aralığında tüm gencin katılabileceğini ve projenin tüm Çayeli’nin her köşesine ulaşmasını hedeflediklerini söyledi.
Proje hakkında konuşan Genel Sekreter Adem Köse; Projenizin altı ay olduğunu ve içerisinde Tiyatro, İngilizce, Halk oyunları kursları, Kültür ve kültürler arası çatışmalar konulu seminerler, yurt içi ve yurt dışı gezilerinin olduğu bir çok sosyal kültürel faaliyetin olduğu ve bütün bu faaliyetler gençlere tamamen ücretsiz olduğunu vurguladı. Köse, ayrıca projemizin daha büyük kitlelere ulaşması adına bütün kamu kurum ve kuruluşlarla beraberce gerçekleştireceğiz. Bundan dolayıdır ki Kamu ve özel sektörden destek beklediklerini bu desteklerin daha çok gence ulaşmaya vesile olacağını dile getirdi.

’’Çayeli Kültürlerarası Etkileşim Merkezi Projesi’’ Ekim ayında başlayıp mart ayı sonu itibariyle sona erecek.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

5+7 = ?