• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

CESUR YÜREK’İN RİZELİ GÜZELİ

Show TV ekranlarında yeni yayımlanmaya başlayan ‘Cesur Yürek’ adlı dizide başrollerden biri olan Avukat Berrin’i oynayan Rizeli Türkiye güzeli Rüveyda Öksüz gönüllerde adeta taht kurdu.


cesuryurek-ruveydaoksuz-3


Patikaa.com / Haber Merkezi


Türkiye Rizeli Rüveyda Öksüz’ü konuşacak. Show TV’de Perşembe akşamı ilk bölümüyle ekrana gelen ve reytinglerde üst sıralarda yerini alan ‘Cesur Yürek’ adlı yerli dizide Avukat Berrin tüm dikkatleri üzerine çekti.

Aslen Rizeli olan ve dizide Avukat Berrin rolünü oynayan Rüveyda Öksüz, performansı ile gönüllerde adeta taht kurdu. Daha önce bir çok dizide rol alan genç oyuncu aynı zamanda 2013 Türkiye güzeli olmuştu.

cesuryurek-ruveydaoksuz-4İŞTE RÜVEYDA ÖKSÜZ

24 Mayıs 1994’te İstanbul’da dünyaya geldi. Aslen Rizeli olan ailenin 4 çocuğundan en küçük olanıdır. İstanbul Üniversitesi Fen Fakültesi Astronomi ve Uzay bilimleri öğrencisidir.

2013 yılında katıldığı Miss Turkey’de Türkiye güzeli seçildi ve Türkiye’yi Miss World 2013’te Endenozya’nın Bali Adası’nda yapılan yarışmada temsil etti. Fakat dereceye giremedi. 2013 yılından bugüne birçok defilede yer aldı.

2014 yılında Show TV’de yayımlanan Tayfun Güneyer’in yazıp yönettiği, Yusuf Çim ve İsmail Filiz ile birlikte başrolü paylaştığı Ezra dizisinde Gazzeli tıp öğrencisi Ezra karakterini canlandırmıştı.

2015 yılında Fox TV’de yayımlanan Sen Benimsin dizisinde Nağme karakterini canlandırmıştı. Dizideki diğer baş roldeki oyuncu ise yine bir Rizeli olan Gökhan Keser idi.

2016 yılında ise Cesur Yürek dizisinde Berrin karakterini canlandırmaya başladı.

cesuryurek-ruveydaoksuz-2

(2013 Türkiye Güzeli Rüveyda Öksüz)

Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+10 = ?