• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

ÇOCUKLARA DİŞ SAĞLIĞI TİYATROSU

Rize Belediyesi’nin katkılarıyla İsmail Kahraman Kültür Merkezi’nde “Çocuklar İçin Diş Sağlığı” adlı tiyatro düzenlendi.


RizeDişSağlığıTiyatrosu2Çocukların diş sağlığı eğitimine destek vermek ve çocuklara diş fırçalama alışkanlığını kazandırmak için Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap’ın katkılarıyla tiyatro gösterisi düzenlendi.

Programa Rize Belediye Başkanı Prof. Dr. Reşat Kasap, Rize Belediyesi Özel Kalem Müdürü İshak Alim, öğrenciler, çocuklar ve aileleri katıldı.

ÇOCUKLARA DİŞ FIRÇALAMANIN YARARLARI ANLATILDI

Tiyatroda dişlerin fırçalanmadığı durumlarda insan sağlığının nasıl bozulduğu sahnelendi. Dişlerin fırçalandığı takdirde nasıl güzel göründükleri ve düzenli olarak diş fırçalamanın yararları tiyatroda konu edildi. Sağlığa yararlı besinlerin oyunlar eşliğinde tanıtıldığı tiyatro, çocuklardan büyük beğeni topladı.

RizeDişSağlığıTiyatrosu1SOSYAL ETKİNLİKLER DEVAM EDİYOR

Program sonunda oyunculara teşekkür eden Başkan Kasap, eğitime yönelik organizasyonlara önem verdiklerini ve sosyal faaliyetlerin düzenlenmeye devam edeceğini söyledi.

ÇOCUKLARA DİŞ FIRÇASI DAĞITILDI

Başkan Kasap, tiyatro çıkışında çocuklara özel olarak hazırlanmış içinde diş fırçası ve diş macunu bulunan hediyeler dağıttı.

RizeDişSağlığıTiyatrosu3

Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+10 = ?