• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

DERYA AYDIN İÇİN KARADENİZLİ SANATÇILAR EL ELE

Bir sene önce geçirdiği trafik kazasının ardından beyin fonksiyonlarını kaybeden Karadenizli şarkıcı Ebral Aydın’ın Eşi Derya Aydın için Karadenizli sanatçılar Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde bir araya geliyor.


Karadenizli şarkıcı Ebral Aydın’ın eşi Derya Aydın, geçirdiği trafik kazasından sonra beyin fonksiyonlarını kaybetti. Tek çare kök hücre tedavisi. Pahalı olan bu tedavi için Karadenizli müzisyenler bir araya geldi. 16 Ekim’de Harbiye Açık Hava Tiyatrosu’nda verecekleri konserin tüm gelirini Derya’ya bağışlayacaklar

Bir sene önce geçirdiği trafik kazasının ardından beyin fonksiyonlarını kaybeden Karadenizli şarkıcı Ebral Aydın’ın Eşi Derya Aydın için Karadenizli sanatçılar Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde bir araya geliyor.

Derya’nın hikayesi…

Ebral ile Derya yaklaşık bir buçuk yıl önce evlendi. Derya, Gebze Adliyesi’nde devlet memurluğu görevindeyken, daha iyi yerlere gelmek için çalışıyordu. Bir sene önce Kaymakamlık sınavına girmek için gittiği Ankara’da hayatı bir trafik kazasıyla değişti.

Girdiği ameliyattan beyin fonksiyonlarını kaybederek çıkan Derya Aydın’ın ameliyat sonrasında bilinci kapandı. Ameliyatın ardından Ankara’da gördüğü hiçbir tedaviden olumlu yanıt alamadı. Hala çok zor şartlarda rehabilitasyon merkezlerinde tedavi görmeye çalışıyor.

Derya için hala umut var…

 Derya için umut olan kök hücre tedavisi onu yeniden hayata bağlayabilir. Taksim Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yapılacak olan kök hücre nakli sayesinde ayağa kalkabilecek. Tedavi süreci uzun ve pahalı.

Karadenizli şarkıcılar Derya için bir araya geliyor…

Derya için sahne alacak dev kadro 16 Ekim Pazartesi günü saat 20:00 Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde birbirinden güzel şarkılarıyla sizlerle buluşacak.

Harbiye Açıkhava Sahnesi’nde yapılacak olan konserde Cengiz Kurtoğlu, Selçuk Balcı, Resul Dindar, Niyazi Koyuncu, İmera Apolas Lermi, Salih Yılmaz ve Anadolu Ateşi en güzel şarkıları Derya için söyleyecek.

BİLET ALMAK İÇİN LÜTFEN TIKLAYIN

Share
#

SENDE YORUM YAZ

9+9 = ?