• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

11 Mayıs 2015

DOĞU KARADENİZ ORMANLARI MASAYA YATIRILDI

Artvin Orman Bölge Müdürlüğü ve Doğu Karadeniz Ormancılık Araştırma Enstitüsü Müdürlüğü, 2016 yılı için planlanan projeleri ve bölgede yürütülen araştırmaları düzenlenen toplantıyla masaya yatırdı.


DOĞU-KARADENİZ-ORMANLARI-MASAYA-YATIRILDI-1Artvin Orman Bölge Müdürlüğü ve Doğu Karadeniz Ormancılık Araştırma Enstitüsü Müdürlüğünce düzenlenen toplantıda 2016 yılı için planlanan projeler ve bölgede yürütülen araştırma çalışmaları değerlendirildi.

Toplantıya Artvin Orman Bölge M. Sedat Ecevit, Doğu Karadeniz Ormancılık Araştırma Enstitü müdürü Hülya Turna, Artvin Orman Bölge Müdürlüğü Şube Müdürleri, teknik personeli ve Enstitü Müdürlüğü teknik personelleri katılımlarıyla gerçekleştirildi. Artvin Orman Bölge Müdürlüğü toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantı; Bölge Müdürümüzün ve Enstitü Müdürü Hülya Turna’nın açılış konuşması ile başladı. Enstitü Müdürü Hülya Turna tarafından; Doğu Karadeniz Ormancılık Araştırma Enstitüsü Müdürlüğünün genel tanıtımı ve devam eden projeler konusunda da bilgilerin yer aldığı bir sunum yapıldı.

Toplantıda; Artvin Orman Bölge Müdürlüğü tarafından araştırılması talep edilen konular uygulamacı birimler tarafından gündeme getirildi. Gündeme getirilen konular ilgili araştırma uzmanlarının yaptıkları sunum ve katkılar ile uygulamacıların ön gözlem ve deneyimleri çerçevesinde değerlendirmeler yapıldı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

5+9 = ?