• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

EFSANE DİZİNİN YÖNETMENİ RİZELİ DOĞAN ÜMİT KARACA

Kurtlar Vadisi Pusu dizisi yeni sezona yeni yönetmenle merhaba dedi. Aslen Rizeli olan Doğan Ümit Karaca efsane dizinin yeni yönetmeni oldu.


kurtlar-vadisi-haçapit1


Patikaa.com / Haber Merkezi


DOĞAN-ÜMİT-KARACAYıllardır Perşembe akşamları ekrana gelen ve rekorları altüst eden ‘Kurtlar Vadisi Pusu’ yeni sezona yeni yönetmen ile merhaba dedi.

Aslen Rize’nin Pazar ilçesine bağlı Subaşı (Haçapit) köyünden olan Doğan Ümit Karaca, Kurtlar Vadisi Pusu’nun yeni yönetmeni oldu.

1977 Rize doğumlu olan Karaca, Ankara Üniversitesi Radyo TV Sinema Bölümü mezunu. Vizontele, Vizontele Tuba, Organize İşler, Hokkabaz, O Şimdi Mahkum, Zeynep’in Sekiz Günü filmlerinde yönetmen yardımcılığı yapmış olan genç yönetmen Hırsız Polis, Yersiz Yurtsuz, Elveda Rumeli, Bebeğim, Kasaba, Kül ve Ateş, Balkan Düğünü, Son Yaz Balkanlar, Çalıkuşu ve Behzat Ç dizilerinin de yönetmenliğini yapmıştı.

Tatillerinde mutlaka Rize’ye gelen ve en son geçtiğimiz ay köyünü ziyaret eden Yönetmen Karaca ailesini de ihmal etmiyor.

DOĞAN-ÜMİT-KARACA-2

Share
#

SENDE YORUM YAZ

5+7 = ?

#

EFSANE DİZİNİN YÖNETMENİ RİZELİ DOĞAN ÜMİT KARACA” için 1 yorum

  1. meti : diyor ki:

    doğan bey bende kurtlar vadisi dizisinde rol alma istiyorum yeteneğim vardır 10 15 bölüm için replik vere bilirsiniz saygılarımla