• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

EMİCEM HOSPİTAL VİZYONA GİRDİ AMA…

Başrollerinde Wilma Elles, Ali Erkazan, Sinan Bengier, Merve Akaydın gibi oyuncuların yer aldığı Emicem Hospital adlı Karadeniz-komedi filmini vizyona girdiği ilk 3 günde sadece 3820 kişi izledi.


EMİCEM HOSPİTAL VİZYONA GİRDİ AMA-2


Patikaa.com / Haber Merkezi


Yazar ve yönetmenliğini Trabzonlu İsmet Eraydın’ın yaptığı, Başrollerinde Wilma Elles, Ali Erkazan, Sinan Bengier, Merve Akaydın gibi oyuncuların yer aldığı Emicem Hospital adlı Karadeniz-komedi filmi 29 Nisan’da Türkiye genelinde 75 sinemada vizyona girmişti.

Emicem Hospital vizyona girdiği ilk üç günün izlenme sayısıda beli oldu. Film ilk üç günde toplamda 3820 kişi tarafından izlendi.

Filmin Konusu

Emicem Hospital, Karadeniz’in küçük bir sahil kasabasında yer alan ve geleneksel yöntemlerle yönetilen tuhaf bir hastahanedir. Selo ile Adem bu hasthanede çalışan temizlik postalarıdır. Sela aynı zamanda hastahanenin sahibi Cemal Emice’nin yeğenidir. Cemal Emice, hastanenin uluslararası bir seviyeye çıkması için Almanya’dan yönetici (CEO) getirtir. Almanya’dan gelen Ingrid, Alman disiplinini uygulamaya çalışır. Alman disiplini ile Karadeniz inadı arasında gidip gelen hastane de trajikomik olaylar yaşanmaya başlar. Emicem Hospital hastanesi uluslar arası seviyeye çıkmasa da uluslararası gündeme trajikomik olaylarla gelmiş olur.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

4+1 = ?