• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

EN BÜYÜK KİTAP FUARI BAŞLADI

TÜYAP ve Türkiye Yayıncılar Birliği ortaklığıyla düzenlenen “33. Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı” başladı. Karadeniz yayınevleri, kitapları ve yazarları da bu fuarda yer alıyor.


KitapFuarıBaşladı3


Patikaa.com / Haber Merkezi


En büyük kitap fuarı başladı. Ünlü yazarlarla okuyucuları bir araya getiren fuarda, söyleşi, panel, çocuk etkinlikleri ve dinletileri de içeren 270 faaliyet gerçekleştirilecek. 35 ülkeden 91 yayınevinin yer aldığı fuar kapsamında, yurt dışından 40 yazar, İstanbul kitap fuarında TÜYAP’ta olacak.

KitapFuarıBaşladı5Türkiye ve yurt dışından 850 yayınevi ile sivil toplum kuruluşunun katıldığı fuarın onur konuğu Macaristan, 8-11 Kasım’da, uluslararası salonda Macar kültürünü Türkiye’deki kitapseverlerle buluşturacak.

KitapFuarıBaşladı4Fuarda, Karadeniz yayınevleri ve Karadeniz içerikli kitaplara yer veren diğer yayınevleri de büyük ilgi gördü.

Öte yandan Karadeniz yayınevlerinin yazarları TÜYAP’daki fuar da imza günlerine devam ediyor.

DursunAliSazkaya-GeceleyinBir-Yolcu15 Kasım Cumartesi günü Lazika Yayın Kolektifinde bir çok Karadenizli yazar kitaplarını imzalayacak. Bunlardan biride “Farzet ki Dönemdim” ve “Geceleyin Bir Yolcu” adlı kitapların yazarı Dursun Ali Sazkaya.

Destek yayınlarında ise Arhavi ve Laz gelenekleri ile örülü ilk romanı ‘Artakalan’ yazarı Funda Özyurt’da 15 Kasım’da imza dağıtacak.

KitapFuarıBaşladı233.İstanbul Kitap Fuarı, 16 Kasım’a kadar hafta içi 10.00-19.00, hafta sonu ise 10.00-20.00 arasında açık kalacak.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+7 = ?