• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

01 Ekim 2014

FATMA NİNE GELEMEYİNCE…

Ordu BŞB Başkanı Enver Yılmaz, randevu alarak kendisini ziyarete gelen Fatma Nine’nin felçli olduğunu duyunca bina dışına çıkarak, ayağına kadar gidip, arabada sohbet etti.


nine-ve-başkan1Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz yoğun iş temposu nedeniyle kendisinden randevu isteyen vatandaşlarla; bazen mesai dışında, bazen evine giderek, bezen de farklı mekânlarda buluşarak sorunlarını dinliyor, onlarla sohbet ediyor.

Zaman zaman kendisinden randevu talep eden ancak engelli yada yaşlılığı sebebiyle makama gelemeyen hemşerilerini de düşünen Başkan Enver Yılmaz, yine benzer bir olayla karşılaştı. Çocukluğunda geçirdiği rahatsızlık nedeniyle yürüyemeyen 78 yaşındaki Fatma Eren adlı teyzenin kendisini ziyarete geldiğini öğrendi. Görevlilerden Fatma Nine’nin geldiğini, ancak rahatsızlığı nedeniyle araçta olduğunu öğrenen Başkan Enver Yılmaz, makamından kalkarak aracın yanına gitti. Başkan Enver Yılmaz’ın kendisi için yanına kadar geldiğini gören Fatma Nine’nin mutluluğu gözlerden kaçmazken, başlayan sohbet Fatma Eren’in Başkan için hayır duaları ile sona erdi.

nine-ve-başkan2

Share
#

SENDE YORUM YAZ

5+5 = ?