• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

04 Temmuz 2015

FIRTINA’DA RAFTİNG ŞENLİĞİNE HAZIR OLUN

Dünyaca ünlü Fırtına Vadisinde 31 Temmuz 2 Ağustos tarihleri arasında bu yıl 9.su gerçekleştirilecek olan Uluslararası Fırtına Rafting Şenliği yine çok konuşulacak.


FIRTINA’DA RAFTİNG ŞENLİĞİNE HAZIR OLUN-1


Patikaa.com / Haber Merkezi / Necmettin Yarıcı


Fırtına’da 3 gün boyunca dolu dolu rafting şenliğine hazır olun. Doğu Karadeniz Doğa Sporları Turizm İhtisas Kulübü (DOKADAK) tarafından bu yıl 9.su gerçekleştirilecek olan Uluslararası Fırtına Rafting Şenliği yine çok konuşulacak içeriğiyle yerli ve yabacı turistleri bekliyor.

Şenliğin ilk günü olan 31 Temmuz Cuma günü kamp ateşi yakılacak, fırtınayı ve Kaçkarları anlatan gösteriler yapılacak ve de müzik eşliğinde eğlenceler düzenlenecek.

Şenliğin ikinci günü olan 1 Ağustos Cumartesi günü gündüz bölümünde de tüm halka açık ücretsiz rafting inişleri yapılacak, çeşitli yarışlar düzenlenecek. Akşam bölümünde ise aralarında Zeki Uçkan, Yasemin Yıldız ve Salih Yılmaz’ın yer aldığı Karadenizli sanatçılar konser verecek. Gece havai fişek gösterileriyle renklenecek.

Şenliğin son günü olan 2 Ağustos Pazar günü Uluslararası Rafting yarışları yapılacak. Dereceye girenlere de çeşitli hediyeler verilecek. Şölen kapanış töreni ile sona erecek.

FIRTINA’DA-RAFTİNG-ŞENLİĞİNE-HAZIR-OLUN-2

Share
#

SENDE YORUM YAZ

3+5 = ?