• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

23 Mayıs 2015

GALATASARAY’A KARADENİZLİ BAŞKAN

Galatasaray Lisesi Tevfik Fikret Salonu’nda gerçekleştirilen Galatasaray Spor Kulübü Başkanlık Seçimi’ni aslen Giresun’lu olan Dursun Özbek kazandı.


DursunÖzbek-GSbaşkanı-2Galatasaray Spor Kulübün Olağan Seçimli Genel Kurulu’nda sandıklar açıldı ve sonuçlar açıklandı..Sarı-kırmızılı kulübün yeni başkanı Aslen Giresun Şebinkarahisar’lı olan Dursun Özbek oldu.

Galatasaray kongre üyeleri tarafından büyük alkış alan Dursun Özbek herkese teşekkür ettiğini söyledi. Özbek “Galatasaray 36. başkanını seçmek için genel kurul yaptı. Burada bizleri takip ettiğiniz için hepinize teşekkür ediyorum. İkinci teşekkürüm de genel kurul üyelerine. Onlar da bugün geldiler ve oylarını kullandılar.

SANDIK SONUÇLARI
Dursun Özbek:2115
Ahmet Özdoğan:354
Turgay Kıran: 393

DursunÖzbek-GSbaşkanı-3DURSUN ÖZBEK’İN LİSTESİ
Yönetim Kurulu asli üye: Cengiz Özyalçın, A. Nasuhi Sezgin, Eşref Alaçayır, Cüneyt Tanman, Can Topsakal, Fatih İşbecer, Tayfun Demir, İsmail Sarıkaya, Ural Aküzüm, Tarık Taşar.
Yönetim Kurulu yedek üye: Alper Narman, Murat Atay, Ali Yüce, Burçin Aslan, Selim Arda Üçer.
Denetim kurulu asli üye: Cengiz Ergani, Ahmet Cebeci, Cevat Genç.
Denetim kurulu yedek üye: Metin Sinan Aslan, Tolga Erem, Kerem Selahattin Ergün.
Disiplin kurulu asli üye: Oğuz Evrenos, Okan Tekinşen, Cemal Burnaz, Alparslan Karagülle, Oral Yılmaz, Celal Emon, Can Baydarol.
Disiplin kurulu yedek üye: Mustafa Tanrıyar, Derya Göbelek, Esat Erdem, Hakan Ünasaler, Vedat Gürer.
Sicil kurulu asli üye: Serdar Eder, Çetin Öztürk, Hayri Gürkan Eliçin, Mesut Karaarslan, Ali Tüzmen, A. Esat Tansev, Özcan Karamahmutoğlu.
Sicil kurulu yedek üye: Nihal Özfırat, Ömer Faruk Dak, Hakan Melek.

DursunÖzbek-GSbaşkanı-1DURSUN ÖZBEK KİMDİR?

1949 Giresun doğumlu olan iş adamı Dursun Aydın Özbek, Galatasaray Lisesi ve İstanbul Teknik Üniversitesi mezunudur. Özbek, otomotiv ve turizm sektöründe faliyet gösteriyor. Nippon ve Point Hotelleri’nin sahibi olan Dursun Özbek, 2011 yılında Ünal Aysal’ın yönetim kurulu listesinde yer almıştı. Özbek, daha sonra kendi isteğiyle listeden ayrıldı ve yönetimde yer almadı. Dursun Özbek, 2014 yılında ise Duygun Yarsuvat’ın yönetim kurulunda yer aldı. Özbek, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Patikaa.com olarak Karadenizli hemşerimiz Dursun Özbek’i tebrik eder görevinde başarılar dileriz.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+9 = ?