• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

22 Ocak 2015

GAZETECİLER ‘BAŞARI ÖDÜLLERİ’ VERECEK

53 Gazeteciler Derneği, Rize’de bir ilke imza atıyor. Dernek; Bürokrasi, İş, Sanat ve Sivil Toplum Kuruluşları dallarında ‘Başarı Ödülleri’ verecek.


RizeBaşarıÖdülRize’de yerel, bölgesel, ulusal gazeteler, televizyon, haber ajansları ve İnternet haber sitelerinin muhabir, temsilci, editör ile yayın yönetmenlerini bir çatı altında toplayan 53 Gazeteciler Derneği Rize basın tarihinde bir ilki gerçekleştiriyor. Gazeteciler Derneği kendi üyeleri ile Bürokrasi, İş, Sanat ve Sivil Toplum Kuruluşları dallarında ‘Başarı Ödülleri’ verecek.

Rize’de basın yayın alanında faaliyet gösteren kuruluşların temsilcilerinin üyesi olduğu 53 Gazeteciler Derneği tarafından oluşturulan ve içerisinde basın mensupları ile akademisyenler, emektar basın mensupları, fotoğraf ve görüntü alanında uzman kişilerden oluşturulan seçici kurul ‘Başarı Ödülleri’ için değerlendirmelere başladı. Bu yıl ilk kez düzenlenecek ‘Başarı Ödülleri’ Siyasal, Ekonomi, Çevre, Eğitim, Sağlık, Kültür-Sanat, Spor, Köşe yazısı, Araştırma, Röportaj, Spor Köşe yazısı, Sayfa Düzeni, Fotoğraf, Televizyon Haberi, Haber Program, Spor programı, Haber Kameramanlığı ve İnternet Gazeteciliği dallarını kapsayacak. Törende ayrıca gazetecilerin değerlendirmeleri ile yılın en başarılı Bürokrat, İş adamı, Sanatçı ve Sivil Toplum Kuruluşları dallarında da ödüller verilecek.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

2+5 = ?