• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

05 Aralık 2014

GİRESUN TRAVEL TURKEY’DE TANITILDI

Bu yıl 8 incisi düzenlenen TRAVEL TURKEY İZMİR Fuarı’nda Giresun ilini Valilik adına Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü temsil etti.


gresun-travelizmir1İzmir Büyükşehir Belediyesinin ev sahipliğinde; İzmir Fuarcılık Hizmetleri Kültür ve Sanat İşleri Ticaret A.Ş. (İZFAŞ), Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TURSAB) ve Hannover Fairs Turkey Fuarcılık A.Ş. İşbirliğinde organize edilen Travel Turkey İzmir –Turizm Fuar & Konferansı, T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı himayesinde düzenleniyor.

Fuarın açılışına Gambia Turizm Bakanı Benjamin Adam Roberts, İzmir Valisi Mustafa Toprak, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, TÜRSAB Başkanı Başaran Ulusoy, Yurt içi ve yurt dışından birçok sektör profesyoneli ile çok sayıda davetli katıldı.

Fuar’da Giresun Valiliğini temsilen Kültür ve Turizm İl Müdürlüğü tarafından açılan Giresun Standı, ilk günden büyük ilgi gördü.

Turizm Şirketleri Yöneticileri ve sektörün profesyonelleri Giresun Standını ziyaret etti.

Giresun Standı’nın ziyaretçileri arasında; Kültür ve Turizm eski Bakanlarından Suat Çağlayan, ilde 2007-2009 tarihleri arasında Valilik yapan Mardin Valisi Mustafa Taşkesen, aslen Pirazizli  olan Aydın Valisi Erol Ayyıldız, eski Giresun Vali Yardımcısı İzmir Karabağlar Kaymakamı Mehmet Sadık Tunç, İzmir Kültür ve Turizm Müdürlüğü personeli ve gurbette yaşayan Giresunlular ve çok sayıda yerli ve yabancı turizm yatırımcıları yer aldı.

Fuar; 900’den fazla yerli, yabancı katılımcı ve 30 ülkenin turizm profesyonellerini İzmir’de buluşturdu. 4 Aralık tarihinde başlayan fuar 7 Aralık’a kadar sürecek.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+5 = ?