• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

09 Nisan 2015

GİRESUNSPOR 48 YAŞINDA

Giresunspor’un kuruluşunun 48. Yıl dönümü Atatürk Meydanında yapılan bir dizi etkinliklerle kutlandı. Etkinliklere Giresunlular büyük ilgi gösterdi.


Giresunspor48Yaşında-3PTT 1. Ligde mücadele eden Giresunspor’un kuruluş yıldönümü kutlamaları halkın sevgi gösterileri eşliğinde Debboy’dan Atatürk Meydanına yürüyüşle başladı.

Kutlamalar, Atatürk Anıtına Çelenk Sunumu, saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile devam etti.

Törende bir konuşma yapan Vali Karahan, Giresunspor’un her zaman yanında olduğunu belirterek, “Yönetimimiz gayet başarılı. Bu sene olmasa da seneye hedefimiz süper lig. Hedefimizi her daim büyük tutacağız. Giresun en iyi yerlere layıktır. Başarıyı yakalayacak gücü vardır. Her zaman iddialı olalım. Giresunlu hemşerilerimiz ile kulüp yönetimimize, hocalarımıza, futbolcularımıza sonuna kadar güveniyoruz. Giresunspor çok yaşasın inşallah. Büyük günler, büyük şampiyonlukları hep birlikte yaşayalım” şeklinde konuştu.

Giresunspor48Yaşında-2“Giresunspor bizim birleştirici gücümüzdür” diyen Belediye Başkanı Kerim Aksu da, “Sayın valimizin, defterdarımızın değerli kurum yöneticilerimiz, esnafımızın taraftarımızın şehirde yaşan herkesin emeğiyle bu kulüp iyi yerler gelmiştir am hala eksiğimiz var bunları da tamamlamalıyız. Giresun var olduğu müddetçe Giresunspor’da var olacak. Şehrimizin en iyi markasıdır Giresunspor. Onun için hep birlikte sahip çıkacağız. ” şeklinde konuştu.

Günün anlam ve önemini belirtir konuşmayı yapan Giresunspor Kulüp Başkanı Mustafa Temel Bozbağ,Giresunspor’un 48. Kuruluş yıldönümünü kutlamanın sevinç ve mutluluğunu yaşadıklarını belirterek, “Bizim en büyük gücümüz, değerimiz Giresunspor’dur. Giresunspor birlik ve beraberlikle kurulduğu yıllara geri dönmüştür. Nasıl 3 tane amatör takımımız farklı renklerde birleşip, tek yürek olup, Giresunspor’u oluşturmuşsa, ben bugünde aynı tabloyu görmekten büyük mutluluk duyuyorum. Görev aldığım günden itibaren bana ve yönetimime inanan ve destek veren herkese şükranlarımı sunuyorum. Biz kocaman bir aileyiz. Bu sevdadan asla vazgeçmeyeceğiz.” dedi.

Giresunspor48Yaşında-4Kutlama programına; Vali Hasan Karahan,Belediye Başkanı Kerim Aksu,Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Karişit, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Ali İhsan Ersoy, İl Emniyet Müdürü Uğur Öztürk, İl Özel İdare Genel Sekreteri Hüseyin Taşkın, Defterdar Sedat Ayyıldız. Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Zeki Atlı, AK Parti İl Başkanı Hasan Ali Tütüncü, Giresunspor Kulüp Başkanı Mustafa Bozbağ, önceki dönem bazı kulüp başkanları kulüp yöneticileri, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, futbolcular ve taraftarlar katıldı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

7+7 = ?