• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

15 Mart 2015

GİRESU’NUN YENİ TELEVİZYONU: KANAL 28

Giresun’dan uydu aracılığı ile tüm dünyaya yayın yapacak olan Kanal 28’in resmi açılışı yapıldı.


Kanal28Açılış-4Karadeniz ve Giresun yeni bir televizyona daha merhaba dedi. C&A Televizyon Yayıncılık A.Ş. Yönetimi Kurulu Başkanı Cemal Akkaya’nın sahibi olduğu Kanal 28 TV’nin Giresun Merkez Hacısiyam Mahallesi Kuşkonmaz Sokak No: 2 adresinde bulunan TV Stüdyosunun açılış törenine; Vali Hasan Karahan, Milletvekili Adem Tatlı, eski Milletvekilleri Hasan Aydın, Eşref Karaibrahim, Ergun Özdemir, Belediye Başkan Vekili Orhan Kurt, İl Emniyet Müdürü Uğur Öztürk, İl Genel Meclis Başkanı A.Mürşit Gürel, Ak Parti İl Başkanı Hasan Ali Tütüncü, Belediye Başkanları, Daire Amirleri, Siyasi Parti Temsilcileri, Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcileri, işadamları ve çok sayıda davetli katıldı.

Kanal28Açılış-2Törenin başlangıcında; Vali Hasan Karahan, Milletvekili Adem Tatlı, Belediye Başkan Vekili Orhan Kurt, İl Emniyet Müdürü Uğur Öztürk, Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Akkaya, Kanal 28 TV nin Onursal Başkanı Ayhan Akten kısa birer konuşma yaptı.

Yapılan konuşmaların ardından; Kanal28 TV’nin açılışına katkılarından dolayı bazı işadamı ve esnafa plaketleri Vali Karahan ve Milletvekili Tatlı tarafından verildi.

İl Müftüsü Muhittin Oral tarafından yapılan duanın ardından açılış kurdelesini; Vali Hasan Karahan, Milletvekili Adem Tatlı, Belediye Başkan Vekili Orhan Kurt, İl Müftüsü Muhittin Oral, Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Akkaya ve Kanal 28 TV nin Onursal Başkanı Ayhan Akten birlikte kesti.

Kanal28Açılış-3Baştan sona Kanal 28 TV’de Canlı olarak yayınlanan resmi açılışın ardından TV stüdyosuna geçen davetliler burada da Canlı yayında tebrik ve iyi dilek temennilerinde bulundular.

Türksat 4-A uydusunda yayına başlayan Kanal 28 TV’nin Frekansı: 12303 Sembol Oranı: 27500 Polarizasyon: Dikey Fec: 5/6

Patika.com olarak Kanal 28’e yayın hayatında başarılar dileriz.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

4+9 = ?