• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

GÖKHAN TÜRKMEN GİRESUN’U COŞTURDU

8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle pop müzik santçsı Gökhan Türkmen konser verdi. Konsere Giresunlular büyük ilgi gösterdi.


GökhanTürkmenKonseri-38 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle Giresun Belediyesi tarafından düzenlenen etkinlikler vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gördü.

6 Mart Cuma günü başlayan etkinlikler kapsamında Triple Fret gitar grubu müzik dinletisi, Belediye Konservatuarı konseri, Kent Konseyi Kadın Meclisi El Emeği Kermesi ve etkinliklerin sonuncusu olan sanatçı Gökhan Türkmen, 7 Mart akşamı Atatürk Meydanı’nda sahne aldı.

GökhanTürkmenKonseri-2Atatürk Meydanı’nda binlerce kişinin katıldığı Gökhan Türkmen konseri, vatandaşlar tarafından büyük ilgi gördü. Gökhan Türkmen hayranları saatler öncesinden alanı doldurdu. Eski ve yeni bir birinden güzel parçaları ile konser alanını coşturan genç sanatçı, özellikle bayan hayranları tarafından alkışlandı.

Giresun Belediye Başkan Vekili Hatice Oral sahneye gelerek genç sanatçıya Giresun’da bu coşkulu kalabalığa verdiği konser için teşekkür etti. Ve sanatçıya “fındık başımızın tacı” heykeli, bir buket çiçek ile Giresun’un gururu olan Giresunspor’un 28 Gökhan Türkmen yazılı yeşil beyazlı formasını hediye etti. Başkan Vekili Oral, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladı.

GökhanTürkmenKonseri-1Daha sonra birbirinden eşsiz parçalarla hayranlarını büyülemeye devam eden Türkme’in konseri, geç saatlerde son buldu.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

6+10 = ?