• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

29 Aralık 2014

GÜMÜŞHANE ÜNİVERSİTESİNDE TÜRK SANAT MÜZİĞİ KONSERİ RÜZGÂRI

Gümüşhane Üniversitesi Rektörlüğü tarafından organize edilen Özdemir Hafızoğlu Eserleri Türk Sanat Müziği Konseri, izleyenlerden büyük beğeni aldı.


Gümüşhane-Üniversitesinde-Türk-Sanat-Müziği-Konseri-Rüzgârı2Gümüşhane Üniversitesi Rektörlüğünün akademik ve idari personel için kültürel etkinlikler kapsamında düzenlediği Özdemir Hafızoğlu Eserleri Türk Sanat Müziği konseri Gümüşhane Üniversitesi Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu Çok Amaçlı Salon’unda yapıldı. Konsere Gümüşhane Üniversitesi Rektör Yardımcıları Prof. Dr. Celalettin Vatandaş, Prof. Dr. Muhsin Kalkışım, çok sayıda akademik ve idari personel ile “Hışır Osman” adıyla bilinen Gümüşhane’nin yerel halk sanatçısı Osman Nebioğlu katıldı. Konserde küçük bir konuşma yapan Nebioğlu düzenlenen bu program için Gümüşhane Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İhsan Günaydın’a teşekkürlerini iletti. Özdemir Hafızoğlu ve ekibinin seslendirdikleri Türk Sanat Müziği eserleri izleyenlere unutulmaz bir gece yaşattı.

Gümüşhane-Üniversitesinde-Türk-Sanat-Müziği-Konseri-Rüzgârı1Konser sonunda bir konuşma yapan Gümüşhane Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Celalettin Vatandaş, gerçekleştirilen Türk Sanat Müziği ziyafeti için Özdemir Hafızoğlu ve ekibine teşekkür ederek Gümüşhane Üniversitesinde böyle etkinlikler için daima kapılarının kendilerine açık olduğunu söyledi. Konser çiçek takdimi ve toplu fotoğraf çekiminin ardından sona erdi.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

1+8 = ?