• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

28 Kasım 2014

GÜMÜŞHANE’DE “EN GÜZEL BALKON YARIŞMASI”

Gümüşhane Kent Konseyi Kadın Meclisi tarafından düzenlenen “En Güzel Balkon Yarışması” düzenlendi. Yarışmaya kazananlara da ödüller verildi.


GümüşhaneEnGzelBalkon2Valilik toplantı salonunda düzenlenen ödül törenine Vali Yücel Yavuz’un eşi Şengül Yavuz, Garnizon Komutanı Erdal Eren’in eşi Sevgi Eren, Vali Yardımcısı İsmail Özkan’ın eşi Esin Özkan ve meclis üyesi kadınlar katıldı.

Kent Konseyi Kadın Meclisi Başkanı Avukat Melek Genç Taştan tarafından açılış konuşmasının yapılmasının ardından yarışmada dereceye girenlere ödülleri verildi.

Yarışmada birinci olan Zümrüt Aytaç’a ödülü Şengül Yavuz tarafından verildi. Şengül Yavuz , “Nefes aldığımız, hayaller kurduğumuz , tabiattan esintiler dinlediğimiz en güzel yerlerdir evlerimizin bahçesi ve balkonları. Evlerinin balkonunda yeşile önem veren, herşeyiyle güzel Gümüşhanemizi daha da güzelleştirmek için emek harcayan Gümüşhaneli çevre dostlarına teşekkürler. Gönlümüzde hepsi birinci. Bu güzel ve anlamlı etkinlikte emeği olan herkese de ayrıca teşekkür eder, katılımcı hemşehrilerimizi tekrar tebrik ederim” dedi.

GümüşhaneEnGzelBalkon1En Güzel Balkon Yarışması’nda ikinci olan Hamiyet Acet’e ödülünü Sevgi Eren verirken, üçünçülük ödülünü alan Menşure Bayraktar’a ödülü Esin Özkan tarafından verildi.

Ödül törenin ardından yıllık olağan genel kurulunu yapan Kent Konseyi, Kadın Meclisi üyeleri, kentte yapılmasını istedikleri düzenlemeleri dile getirip belirlenen konular üzerinde çalışılması kararı aldı.

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+1 = ?