• “DOĞU KARADENİZ KUŞLARI” KİTAP OLDU
  • KAÇKAR DAĞLARI MİLLİ PARKI TANITIM FİLMİ
  • EFSANE TÜRKÜ HAYDE’Yİ “DOĞA İÇİN ÇAL”DILAR
  • KARADENİZ’İN EN İYİ 10 TARİHİ YERİ

logo

GÜNGÖREN HAMSİYE DOYACAK!

Güngören Rizeliler Derneği, bu yıl ilk kez 23-27 Aralık tarihleri arasında Güngören Belediyesi’nin de desteğiyle, Güngören Hamsi ve Kültür Festivalini düzenleyecek.


GÜNGÖREN-HAMSİYE-DOYACAK-2


Patikaa.com / Haber Merkezi / Emrah Paşalı


Güngören, hamsiye doyacak. Nevzat Yazıcı başkanlığındaki Güngören Rizeliler Derneği, bir ilke imza atıyor. Bu yıl ilk kez 23-27 Aralık tarihleri arasında düzenlenecek olan Güngören Hamsi ve Kültür Festivali’nde vatandaşlara hamsi ziyafeti sunulacak.

23-27 Aralık tarihleri arasında Güngören Parkı’nda düzenlenecek olan Güngören Hamsi ve Kültür Festivali, sürpriz sanatçılara ve kültür yarışmalarına da ev sahipliği yapacak. Festivalin son gününde ise vatandaşlara yaklaşık 1 ton hamsi ikram edilecek.

GÜNGÖREN-HAMSİYE-DOYACAK-4Güngören Belediyesi’nin desteğiyle, Güngören Rizeliler Derneği tarafından gerçekleştirilecek olan festivalde Rize’yi ve Rize kültürünün tanıtılması için çeşitli aktivitelerde yapılacak.

Güngören Rizeliler Derneği de, İstanbul’da ve Güngören’de bulunan 7’den 70’e tüm vatandaşları Güngören Hamsi ve Kültür Festivaline davet etti.

GÜNGÖREN-HAMSİYE-DOYACAK-3

Share
#

SENDE YORUM YAZ

10+8 = ?